Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy a 19 évem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy a 19 évem alatt egy lány sem jött oda hozzám soha az utcán vagy bárhol csak ugy?

Figyelt kérdés
beszélgetni ismerkedni vagy bármi
ápr. 13. 20:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
egy lánynál ennyi idő alatt sok fiú kezdeményezett már?
ápr. 13. 21:00
 2/16 anonim válasza:
90%
Miért jönne oda hozzád bárki? Te oda mennél egy vadidegen lányhoz?
ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

mert rosszul esik hogy levegő vagyok

másik,én nem megyek oda, mert azt éreznék biztos hogy mit akar tőlem ez a pöcs, senki sem kiváncsi rá :DD

ápr. 13. 21:05
 4/16 anonim válasza:
85%
Na, ugyanez a lányokkal + sokkal több indok.
ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de van egy kis különbség, egy lány közeledése senkit sem zavar
ápr. 13. 21:18
 6/16 A kérdező kommentje:
sőt
ápr. 13. 21:19
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig odamegyek,ha tetszik valaki. Nem is gondolkodok azon,hogy én tetszem-e.

Várj tovább,majd odamegyek hozzad az utcán. XD

ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

1. A lányomnak nem kell kezdeményezni mert a férfiak megteszik helyettük

2. Egy lánynak nagyobb rizikó mert sokan lenézhetik emiatt, mondván hogy könnyűvérű. Illetve lehet hogy rossz embert szólít le aki csak kihasználja.

ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
#8 Mi az, hogy nem kell? Ha nem tűnt volna fel, a nők már rég nem másodrangú állampolgárok, akik egyedül a boltba sem mehetnek el, hanem ugyanolyan autonóm emberek, mint a férfiak. Felejtsük már el ezeket az undorító skatulyákat, mert teljesen értelmetlen.
ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a lányoknak ez alapvetően sem szokása, a 19 évedből meg max 3 éve vagy erre aktuális életkorban. És e 3 év alatt nem tudjuk mivel töltötted napjaidat, de ha még ehhez többnyire otthon vagy, akkor igazán semmi csodálkozni való nincs ezen. Ha sokat jössz mész, akkor sem, az első mondatban írt ok miatt.
ápr. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!