Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok a nőnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a nőnek, hogy többedjére csalja meg a párja?

Figyelt kérdés

A bökkenő, hogy a párja az én exem. Engem is megcsalt (5 különböző nővel biztosan), úgy, hogy eközben hihetetlenül manipulált, elárasztott szeretettel és már megvolt a jeggyűrűm is. Senki sem akarta elhinni, hogy ő valaha is kèpes volt egyáltalán másik nőre ránézni. A mostani nője munkatársam, nem közeli ismerős, de köszönőviszonyban vagyunk, néha beszélünk is, nagyjából “tudunk” egymás életéről.

Az exemmel már gyerekeket terveznek, illetve eljegyzést. Kifelé hatalmas a szerelem, tele van az instagram csókolózós képekkel, a nőt kb. minden nap virágcsokor várja az irodában, rengetegszer meglepi őt az exem, teljesen a tenyerén hordozza. Egy megcsalás kiderült a nő számára, abból elég nagy balhé lett, de megbocsájtott neki. Az exem kimagyarázta, hogy sosem tett még ilyet és mardossa a bűntudat, szégyelli magát, és nem kérdés neki, hogy a legfontosabb ember az életében a nő és ez egy szörnyű hiba volt, de semmit sem jelentett neki. Csakhogy én előtte pár hónappal láttam őt egy “nővel” (pontosabban egy 19 éves lánnyal csókolózni.) Ezenkívül nekem is írt már többször facebookon főleg éjszakánként (nem válaszoltam), az idei karácsonyi bulin részegen bepróbálkozott nálam, természetesen elutasítottam. Ha ez nem lenne elég ma a tudomásomra jutott (biztos forrásból), hogy az előttem volt exbarátnőjével néha összejárnak szexelni. (Az exe még mindig azt hiszi, hogy a férfi őt szereti.) Erről semmit sem tud a barátnő, állandóan áradozik a kollegáknak a szerelemről.

A nő fél év alatt minimum 10kg-t fogyott és sejtem min mehet keresztül, mert ugyanezt éltem át. Folyamatos hullámzást, love bombingot, majd utána a hirtelen megalázásokat és rideg viselkedést. A végére már nagyon elfajultak a dolgok, nagyon durva szavakat mondott rám, majd egyik napról a másikra eldobott mint egy szemetet és mérhetetlenül megalázott. Ti szólnátok bármit, vagy inkább maradjak ki ebből?



ápr. 15. 01:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
ápr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem.valószínűleg semmit nem érnél vele. Te lennél beállítva úgy hogy rosszat akarsz nekik.
ápr. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
En el, jobb neki minel kevesebb fajdalommal veget vetni
ápr. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exed csak rád fogná, hogy irigy vagy rájuk. A nő meg úgyis a rózsaszín ködben él, abból nem fog kilépni. Ékes bizonyítéka ennek, hogy megbocsátott neki előzőleg.
ápr. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szívem szerint szólnék, de ha ilyen nyilvánvalóan sz.r hullámzó kapcsolatban képes megmaradni, akkor biztosra veszem, hogy nem fog továbbállni ha elmondod neki az igazat. Én nem szoktam beleszólni más dolgaiba, hagyom hogy végigjárják az utat amit ők választottak maguknak(megcsalta, rosszul bánik vele a csávó és mégis vele maradt).
ápr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmire értelme nem lenne. Aki ennyire éretlen, annak magyarázhatnád, miért nem jó ez a kapcsolat, de ha képes volt megbocsátani azt, hogy megcsaltak, akkor az az ő baja. Csak azon lehet segíteni, aki hagyja. Egyébként kb minden harmadik kapcsolat ennyire toxikus, mégsem szólunk bele mindenki életébe, mert nem a mi dolgunk.
ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
A csaj nem látja a fától az erdőt! Nem fogsz tudni segíteni rajta!
ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Te fogsz kijönni rosszul belőle.
ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Minek foglalkozol az exed magánéletével? Hadd őket a francba békén.
ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Semmi közöm mások magánéletéhez. Járjon mindenki nyitott szemmel és vegye észre, ha megcsalják.
ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!