Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megbocsátható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsátható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy férfi, akivel ismerjük egymást régóta, de csak most kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz, így gyakrabban találkozunk. Tegnap elmentem hozzá, sötét volt, és nem láttam a kutyáját. Sajnos pont sikerült rálépnem a lábára, ezért felnyüszített szegény. A pasi végignézte az egészet, és mérgében nyomoréknak nevezett, "b@zdmeg" kiséretében. Ez nagyon rosszul esett és én kérdőre vontam, hogy miért kell ilyen stílusban megnyilvánulni. Utána bocsánatot kért. Éreztem rajta, hogy őszinte volt és szerinte is túlzásba esett.

De azóta is kavarog bennem ez az egész, nem tudom mit csináljak.


ápr. 15. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem menekülj, leejtesz mondjuk egy tányért és agyonver.
ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha már most ilyen, akkor mi lesz később?
ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem kellene ilyen idegbeteg csávó, de te tudod.
ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van... nem fér bele.
ápr. 15. 09:55
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sok ember érzékeny a kutyájára, és lehet hogy hirtelen reflexből jött mert megijedt, sajnos lehet hogy ezért leleszek pontozva, de belőlem is minden rosszindulat nélkül automatikusan kijött volna, mivel a kutyámat mindennel jobban szeretem.

Viszont mi volt ez a balf*szkodás, hogy olyan sötétbe mentetek be, hogy a kutyát se láttátok? Ez hol történt? Udvaron? Lakásban?

ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
1-es azért a tányért ne hasonlítsuk össze a kutyával.
ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nálam nem férne bele.
ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Jó, azért a kutyában is legyen már annyi életösztön. Igaz, macskám van, de sötétben is elslisszol, ha nem látom őt véletlenül.
ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 itt a véletlen hibázásokon van a lényeg.
ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egyszer a férjem véletlenül elütötte a kutyám. Illetve a kutya szaladt a kocsi alá, kiszakította a pórázt a kezemből. Nyilván őt is megviselte, láttam rajta. Egy percig nem hibáztattam őt. Nem szándékosan tette, úgy ahogy a kérdező se szándékosan lépett rá. Imádom az állatokat,de ez nem normális reakció akkor sem.
ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!