Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen lett lakásom, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen lett lakásom, vajon a nőknél megbocsáthatatlan bűn ha még pár évig lakótársat fogadnék magam mellé?

Figyelt kérdés

Nekem volt 5 millióm amiből 3 ment el erre, a szüleimtől kaptam 10-et amit ők nagyszülői örökségből kaptak nem rég és vettem még fel 6 millió ft hitelt aminek 40 ezer a törlesztője. Vidéki nagyvárosban egy jó helyen lévő 1,5 szobás lakás jött ki ennyiből. Eddig is lakótárssal laktam az utóbbi majdnem 10 évben albérletben, ezért arra gondoltam ezután is lenne még egy ideig és kb ő fizetné a hiteltörlesztőmet meg még egy kicsit. A lakáson belül a szobák kellő távolságra vannak egymástól. Nem idegennel laknék, hanem egy régi ismerőssel, aki jönne az eddigi albérletünkből, mert nálam kevesebb lenne, meg mert miért ne.


Ez anyagilag nekem így mindenképpen jó, egyedül sem lennék. Kérdés hogy ismerkedéskor mennyire néznek hülyének miatta. 20-27 köztiek véleménye érdekel első sorban. Utóirat: Eddig is albérleti szobában laktam és volt nő bőven akiket nem zavart, de most ugye megtehetném az egyedül lakást, viszont egyáltalán nem érdekel a dolog.


2021. jan. 24. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Megbocsátom.
2021. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó csak sokan nem értenék talán, nem? Itt sokaknak álma az egyedül lakás, de én pl egyáltalán nem vágyom rá. Mindig jól esett a tudat, hogy van még valaki a közelben. A szexet, intimitást albérletben is megoldottuk mindig a lányokkal.
2021. jan. 24. 21:37
 3/16 October15 ***** válasza:
100%
Bocs de a házra ki van írva hogy a tiéd? :D Pontosan egy harmadik fél szempontjából mit is kellene hogy befolyásoljon az ingatlan jogi statusa? :D Akit az albérletbe feltudtál vinni azt oda is felfogod tudni... XD Gondolom nem lakni mentek hozzád.. XD Ha meg oda kerül a sor, hogy nem csak dugni járnának hozzád akkor nyilván az ismerősöd majd elköltözik valamikor ahogy megdumáljátok nem?
2021. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Én még hozzá is mentem egy így élő sráchoz, sőt, pár évig hármasban laktunk (fiú volt az albérlő) .


Mindhárman korodbeliek voltunk.

2021. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha lenne egy olyan komoly kapcsolatom, hogy 1-2 év után az összeköltözést fontolgatjuk, akkor igen, elköltözne a srác. Bírnám anyagilag fizetni nélküle is a törlesztőt, de mondjuk itt vidéken pályája elején levő fiatalként nekem sokat jelent az az évi mondjuk 600 ezer ft amit a lakótársam nekem ad majd. Próbálok jól bánni a pénzzel.
2021. jan. 24. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk ha neked ehhez az én engedélyem kell, esélyed sincs nálam, nem szeretem az ennyire lábtörlő férfiakat. Egyébként egy olyan sráchoz mentem feleségül, aki egy szobát bérelt és onnan költözött hozzám. Mondjuk ha újra kezdhetném, nem kezdenék ennyire nincstelennel, de akkor nem érdekelt, adott volt az én házam, nem volt szükségem még egyre.
2021. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jól esik a provokáció? Nem engedély kell, hanem kíváncsi vagyok mások véleményére. Ezért tettem fel a kérdést. Ugyanezt akkor írhatnád minden férfi kérdező kérdése alá.


Igen én is azért írtam hogy kb 20-27 éves nők válasza érdekel első sorban, mert velük ismerkedem és velük tartunk sokszor az életben vagy anyagilag egy szinten. Most nem kell kétszer mondani, én is tudom hogy egy 35 vagy 50 éves nő máshogy állna ugyanehhez a kérdéshez, ezért is számomra irreleváns hogy pl egy 35 éves karrierjében befutott jómódú nő mit gondol, mert vele nem egymást keressük.

2021. jan. 24. 22:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút rendben van, ráadásul mint írod, neked nem csak anyagilag jobb így, hanem jobban is érzed magad, ha van egy lakótársad. Szóval ha ez egy nőnek nem tetszik, akkor nem ő a hozzádillő nő és kész.
2021. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Ennyi ésszel pályakezdőként honnan volt neked 5 milliód úgy mégis ha 600 ezer ennyire fáj?! Más ennyiért vesz telót...
2021. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8. Köszi!


9. Te hülye vagy? Milyen "ennyi ésszel"? Úristen, le ne írd mi a bajod velem, nehogy tudja bárki is rajtad kívül...

Nettó 230 ezret keresek, ami itt jónak számít vidéken, huszonévesen, pályakezdő alkalmazottként. Ez évi 2,7 millió ft és igen ehhez +600 ezer nem rossz, vagy nem mindegy. Úgy volt 5 millióm, hogy dolgoztam kint külföldön 2 évet nem a szakmámbam hogy pénzt gyűjtsek magamnak, legyen egy kis alapom, tartalékom, illetve hogy világot lássak.


Nem tudom te hol élsz, de kidughatnád néha a felső 5-10%-ba tartozó seggből a fejed szétnézni az országban az emberek többségének életébe. Itt vidéken tömegek dolgoznak nettó 130-170 ezer forintért a gyárban húzva az igát vagy szaktudást nem igénylő irodai munkában. Mi sem számítunk hű de gazdagnak, de azért szegénynek sem és törekszem arra majd, hogy minél többet elérjek az életben és eddig jó úton vagyok ehhez.

2021. jan. 24. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!