Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy tudtodon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult, hogy tudtodon kívül össze akartál jönni távolabbi rokonoddal? Ha igen, mi lett belőle végül?

Figyelt kérdés
Például másod- vagy harmadunokatesóddal egymásba zúgtatok, és te nem tudtad, hogy ő neked - igaz, hogy nem a legközelebbi - rokonod. Azért összejöttetek vagy nem? Velem még nem történt ilyen, igazság szerint furcsállnám is.
ápr. 15. 12:48
 1/6 A boldogság nem létezik ***** válasza:
Többek közt ezért - is - kell a családfádat behatóan ismerni + amúgy sem árt.
ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, csak olyan volt, hogy tudatosan akartam a testvéremmel összejönni.


Viccelek…nem volt ilyen, remélem nem is lesz😆

ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A boldogság nem létezik ***** válasza:

2.


"Ezzel, csak vicceji, árán tezsvírem!" - üzeni Olányos Gazsi, de nincs netje, így én írom meg helyette, egy ki-nem-rablásért cserébe.

ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 netje tuti van, csak írni nem tud.
ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadunokatestvérrel nagyon közel kerültünk egymással, ő talán jobban belémhabarodott mint én belé, de vonzó volt számomra is.


Igazából éves szinten kb. 7-8x ha találkoztunk. Inkább neten beszéltünk többet.


Meg ott volt még 15 év korkülönbség is.


Szóval megbeszéltük, hogy nem lehet semmi és talán jobb ha egyáltalán nem is beszélünk csak a kötelező családi összejöveteleken ha van.


Nem mondom, hogy könnyű volt.

ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

Még régen volt hasonló mint az #5-ösnek kb.


Évekig nem is találkoztunk, gyakorlatilag 20 évig azt sem tudtam, hogy a világon van. Egész véletlenül az anyja talált meg akivel szintén nem beszélgettem osha, mert gyógytornász vagyok, és ezt keresett.


Pedig 20 éve csinálom és nem szoktam félreérthető lenni, de ő többet érzett, törődést gyengédséget, de sok volt a korkülönbség is, részemről legalább is.


Muszáj voltam tisztázni, hogy amíg így képben vagyok nem fog mást találni, megkedveltem én is, de azért annyira nem mint ő engem.


Eleinte ignoráltam, de mint kiderült az sem volt jó, mert maga alatt lett, inkább ki sem mozdult, szóval az sem volt jó, hogy semmi. Szépen lassan hozzászokott, hogy nem lesz több. Egyébként nagyon aranyos volt.


Ha nem lett ovlna rokon, és nem lett volna nagy a korkülönbség talán belevágtam volna :)

ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!