Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek állandóan a férfiak (nem mindegyik, de naponta előfordul) az utcán?

Figyelt kérdés
jan. 8. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Mert csunya/szép/extra vagy.
jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Ezt már nem először kérdezed. Akkor is visszaigazolás kellett neked. Most is az kell.

Vagy nagyon szép vagy, vagy nagyon csúnya.

jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak a férfiak, vagy nők is? Gyerekek is?
jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, nagyon csúnya, nagyon igényes, nagyon igénytelen, extravagáns, roppant alacsony, magas, kövér, sovány, nagymellű stb vagy. Szerintem ezt te jobban meg tudod állapítani nálunk.
jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sem szép sem csúnya nem vagyok és nem is öltözködök extrán, legegyszerűbb ruhák semmi divat.


Nők nem néznek, gyerekek szoktak .

jan. 8. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Mert prolik. Bunkóság valakit megbámulni. De az ösztönlények ilyenek.. :)
jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6.

Én is erre gondoltam!

jan. 8. 16:12
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy Én is férfi vagyok!
jan. 8. 16:19
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

8



Ezt nem írtad basszus!

Akkor azért néznek, mert fura az arcod, öltözködésed, viselkedésed, esetleg magadban beszélsz csak te magad nem veszed észre, lehet az is, hogy inkább arról van szó, hogy te nézed a többi embert túl feltűnően, és ők néznek vissza rád.

jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9.

Nem igaz egyik sem!

Amúgy meg szoktam kérdezni ismerősöket ( nők, férfiak), hogy valami furcsa van e rajtam és azt mondják semmit nem látnak!


Hetero vagyok!


Olyanok néznek akik szintén teljesen heteronak néznek ki!


De szerintem melegek!

jan. 8. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!