Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltudom érni h szakitson ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudom érni h szakitson ha láthatóan ő nem akarja már ezt?

Figyelt kérdés

Érzékelem h nem érzi már jól magát velem, régen már 1 x szetmenntunk mert ott is éreztem hasonlót, kérdeztem korrektül fejezzük e be nekem nem gond, azt mondta nem akar szakítani ennek ellenere megis tavolodott tolem ugyhogy en szakitottam. Később újból osszejotunk, működött is a dolog de már megint nem. Nos én már olyan szinten vagyok h jobbnelkule, de mivel mar megint gyáva h nem képes megomondani h elég volt mint a múltkor ergo engem is kinlaszt ezzel, ezért most márcsak azért se én fogom kimondani mert igeni legyen felnott ha ha neki nem kell mondja meg, én már eletembe 2 x jártam így h kiprovokaltak h én szakitsak 3 x nem hagyom magam hülyére venni.

Kérdésem meddig fogja bírni erőltetni ezt az egeszet ha már nem akar velem lenni? Eltudom érni h ő mondja ki h nem birjat tovabb ha latja en nem fogom?

Ja szex alig van köztünk uh nem a szexmiatt huzzaezt az egeszet



ápr. 16. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő elvan a langyosban, addig nem fog szakítani. Neked kell. Vagy maradsz vele örökre.
ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám h elvan, látszik,h ő is kínlódik. Azért lennék kíváncsi h elképzelheto h feladja?
ápr. 16. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te add fel, ne ő.

Egymásra pazaroljátok az időt, aminek semmi jó végződése nem igen lesz, hiszen nem először van ez az érzésed.

ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget. Nem akarsz vele lenni, akkor szakítsál. Senkit nem érdekel kivel hányszor vagy ki hányszor szakított. Ez nem egy verseny. Mindek pazarolod rá az idődet?
ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem elérhető, kikényszeríthető az ilyesmi. Én akkor léptem le, amikor már teljesen semmibe vett. Mondjuk eléggé érzékeny típus vagyok. Kimondta, hogy nem felelek meg neki, mert nem vagyok ilyen meg olyan. Sajnos évek mentek el az életemből úgy, hogy nem a megfelelő helyen kopogtattam.
ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon gaznak tartom h valaki bem mer szakitani felnott emberek vagyunk. Es jelenleg a buszkeseg beszek belolem h mar eljatszotta ezt. Neh mar még ezzel is en legyek a jofej. Igenis vallaja a felelosseget
ápr. 17. 08:52
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Te a boltban is csak azt a kiflit veszed meg, amelyik akarja,hogy megvedd?
ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!