Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha néha megcsinálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha néha megcsinálom a barátnőm mükörmeit és frizuráját?

Figyelt kérdés

Soha semmilyen érdeklődést nem mutattam a haj, és a körmök iránt, csak azért csinálom, hogy a barátnőmnek segítsek. Úgy kezdődött, hogy vett valami hobby UV lámpás müköröm építő szettet, és elkezdte csinálgatni magának. A bal keze jól szokott sikerülni, de mivel jobbkezes, így a jobb kezén már kevésbé lett szép (amit persze bal kézzel csinál), így megkért, hogy próbáljam meg befejezni. Elmagyarázta, hogy mi hogyan müködik, aztán megcsináltam. Már az első alkalommal elég szép lett, így lassan kialakult a szokás, hogy végül mindig én csinálom neki. Mindez odáig fajult, hogy már a frizuráját is rám bízza. Eleinte csak fonogattam, de már festem és vágom is. Mindez a barátnőinek is megtetszett, és már két lány is megkért, hogy csináljam meg nekik is. Persze nem vállaltam, nem ez a szakmám, és a barátnőmnek is csak azért csinálom, hogy segítsek neki...néha még neki sem szívesen.

A barátaim pedig gyakran azzal szivatnak, hogy milyen béna buzys dolog már ez.



ápr. 18. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Ciki az, hogy adsz a haverok véleményére.
ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azért mégiscsak a barátaim, és már fárasztó, hogy hetente előkerül ez a "poén".
ápr. 18. 14:46
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, hogy ezt meg kell kérdezned, és ciki, hogy csak ilyen alja lúzereket találtál barátoknak. Bár gondolom, inkább haverkák.
ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem a barátaid kérdező ha cikiznek téged, csak haverok, pontosan azért írtam azt a szót.
ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%
Segíthetsz majd neki férfit is keresni, mint legjobb meleg haver.
ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tessék: Az otodik válaszoló szinte szó szerint idézte a haverokat. Mondjuk az ő véleményét pont lesz@rom, de barátoktól nem esik jól sokadjára ezt hallani.


Lehet igaz az előbbi válasz, miszerint inkább csak haverok.

ápr. 18. 14:52
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Barcsak en is megkaphatnam ezt a baratomtol. Felneznek ra.


A maganeleteteket nem kell kiteregetni a baratok elott,foleg,ha ilyen kulonbozo szemleletuek.

ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A boldogság nem létezik ***** válasza:
15%

7.


Te is segíthetsz neki pasit keresni majd.

ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Akkor lesz ebből probléma ha mégiscsak eldöntöd, hogy szakmát váltasz, vagy "feketén" csinálod és a csajod féltékeny lesz a nőkre, vagy irigy rád ha nem is csinálod senkinek csak neki és jobban fog neked menni a sminkelés, műkörmözés, fodrászkodás mint neki. Akkor fog haragudni rád, de azért ki fog használni, vagy lecserélni más pasasra mert nem fog benned bízni.

Oké egyszer-kétszer "kipingálnod" őt, de szokj le róla, hogy sűrűbben csinálod ha nem jár érte haszon=pénz.

Menjen el fodrászhoz, műkörmöshöz, sminkeshez időnként és csinálja magának, vagy a barátnők neki.

Ne téged használjon ki aztán dobjon el.

ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
A barátaid idióták. A legférfiasabb tulajdonság, ha képes vagy szarni az ilyesmi dolgokra és csinálod ami jól esik, amihez kedved van. Én is segítek néha a barátomnak a szakállát borotválni, ezekben a dolgokban semmi nincs.
ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!