Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha néha megcsinálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha néha megcsinálom a barátnőm mükörmeit és frizuráját?

Figyelt kérdés

Soha semmilyen érdeklődést nem mutattam a haj, és a körmök iránt, csak azért csinálom, hogy a barátnőmnek segítsek. Úgy kezdődött, hogy vett valami hobby UV lámpás müköröm építő szettet, és elkezdte csinálgatni magának. A bal keze jól szokott sikerülni, de mivel jobbkezes, így a jobb kezén már kevésbé lett szép (amit persze bal kézzel csinál), így megkért, hogy próbáljam meg befejezni. Elmagyarázta, hogy mi hogyan müködik, aztán megcsináltam. Már az első alkalommal elég szép lett, így lassan kialakult a szokás, hogy végül mindig én csinálom neki. Mindez odáig fajult, hogy már a frizuráját is rám bízza. Eleinte csak fonogattam, de már festem és vágom is. Mindez a barátnőinek is megtetszett, és már két lány is megkért, hogy csináljam meg nekik is. Persze nem vállaltam, nem ez a szakmám, és a barátnőmnek is csak azért csinálom, hogy segítsek neki...néha még neki sem szívesen.

A barátaim pedig gyakran azzal szivatnak, hogy milyen béna buzys dolog már ez.



ápr. 18. 14:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Teny, hogy nem ferfias szakmak, de ha ugyes vagy, miert ne. Penzt is sporolsz neki. Nekem is a ferjem festi a hajam amugy. En kifejezetten orulok neki, mert rengeteget spórolunk rajta.
ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Leclerc ***** válasza:
67%

Ezek az emberek nem a barátaid, én hanyagolnám őket a helyedben.

Az ő irigységűk miatt nem kéne hanyagolnod a dolgot. A barátnőktől meg kérjél pénzt, és ha adnak csináld meg nekik. Remek kiegészítése a fizunak.

Semmi b@zis nincs benne, maximum a toxikus maszkulin idi@ták szerint, de ők meg nyalogassanak izmos pasika, ha ez a mindenűk…..

ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 gabor49 ***** válasza:
83%
nem ciki
ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én a feleségem lábkörmeit szoktam kifesteni. Szerintem semmi gáz nincs ebben, és ő is imádja, kellemes időtöltés.

Azért a haveroknak nem verem nagy dobra... a legtöbb férfinak erről az jut eszébe h férfiatlan, ciki stb. De ezzel együtt tudok élni, az emberek 99%-a macsó amerikai filmeken nevelkedett, és a nőkkel az egyetlen kontaktus az lehet ha jól megb *** szod, esetleg beül a 30 milliós kocsidba. Sztem ezt el kell engedni és nem szabad mások véleményére hagyatkozni ilyen témában, fő h ti ketten jól érezzétek magatokat.

máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!