Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kontrollmániás barátnővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kontrollmániás barátnővel felesleges küzdeni, veszekedni, ha nem akarok szakítani, előbb utóbb úgyis alá rendelem magam és megcsinálom amiket mond?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2021. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a mániája?
2021. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mit értesz kontrollmánia alatt?
2021. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alá fogod rendelni magad. Nálunk tesóm lett ilyen, a csaj szab meg neki mindent, már egy kerti partira nem jöhet hozzánk. Néha kiakad, és akkor veszekszik öcsém, aztán 3 perc múlva már újból játsza a papucsot.
2021. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Csicskulj be, hogyne.
2021. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

- mindig tudni akarja hol vagyok, hova megyek, mit csinálok, állandóan hívogat, ha nem veszem fel, akkor hisztizik vagy még rosszabb

- féltékenykedik, átnézi a telefonomat néha

- megszabná kivel, milyen gyakran találkozhatok (pl. haverokkal csak heti 1x stb)

- rendmániás, megegyeztünk hogy fele-fele arányban csináljuk a házimunkát de nekem nincs ilyen nagy rendre igényem, ő meg állandóan ugráltat, ha cipővel visszaszaladok már moshatom fel az egész lakást, stb.. de a legrosszabb egyébként hogy bármit csinálok nem elég jó neki, nem elég szép vagy tiszta

- egészséges élet mániás, mindig talál egy étrendet amihez szigorúan ragaszkodni kell, ha ettől eltérek akkor cikiz hogy el fogok hízni, meg hisztizik hogy ő mennyi energiát fektet bele hogy egészségesen étkezzek (ő főz, ez mondjuk tény) én meg nem értékelem. ugyanez ez van az edzéstervvel egyébként, ha vmelyik edzés kiamarad az kész katasztrófa

2021. szept. 20. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Wooow. Igazi zsarnok a kedvesed.
2021. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen kívülről úgy tűnik, bár a legtöbb dolog, hogy így rápörög a dolgokra, meg rendmániás, inkább pszichológia. Sőt, egy csomó dologban nekem akar jót (pl. az egészséges étrenddel) és nem akar ártani egyáltalán. Egyébként jószívű és nagyon szeret engem. Csak éppen nem nyugszik amíg nem éri el amit szeretne.
2021. szept. 20. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked, akkor jó, ha felnőttként kezel egy nő. Ami annyit jelent, hogy Te döntesz. Ha téged ez zavar, akkor meg kell beszélni. Egyezzetek meg, hogy mik a kontroll területei és mi tiltott zóna. Például abba nem szólhat bele, hogy mit eszel, ha egészséges, ha nem ez kizárólag a Te jogod eldönteni. Főzhet ő bármit, de nincs joga rád erőltetni.

Ha izlik megeszed, ha nem, akkor Nem. És nincs sértődés, veszekedés, szájhúzás.

Ezenkívül ott a lakás, kert, kocsi, kutya, macska, munkahely azt kontrollál, amit megbeszéltek. De téged nem. Ami azt jelenti, te döntesz mit eszel, iszol, milyen ruhát veszel fel, mikor fekszel vagy alszol, mikor sportolsz, milyen zenét hallgatsz..!

2021. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!