Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdemes lenne adnom eselyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne adnom eselyt egy randira ha egyaltalan nem tetszik nekem es masert vagyok oda de nagyon normalis?

Figyelt kérdés

Nem tetszik nekem, masert vagyok oda. Talan ez a baj..

Normalis fiu, normalis munkahelye van, nem kicsapongo, tisztesseges.

De nekem egy olyan fiuert dobog a szivem aki nem dolgozik, ejszakai nagyvilagi eletet el, nem tisztesseges de mit csinaljak ha nem birom kiuzni magambol?

Tulsagosan temperamunumosak vagyunk mindketten, kiszamithatatlanok a masik meg halal unalmas nekem, hozza szolni sincs kedvem meg vissza irni.

En 24 vagyok, a normalis fiu 28 a normalatlan 22.


ápr. 18. 20:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Orulnek ha megszeretnem a normalist de lehet hogy nekem tul unalmas lenne vele az elet de nem tudom erdemes e igy elmenni vele talalkozni. Mar 100x lekoptattam, megis mindig keres. Eleg kitarto.
ápr. 18. 20:35
 2/10 A kérdező kommentje:
Temperamentumosak*
ápr. 18. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne rabold az idejét. Mondd meg neki: "Ne haragudj, valaki más érdekel."
ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. En nem rabolom az idejet mar honap ota mindig ir de nem irok vissza, vagy ha vissza irok unalombol es nyugbol 2 mondatot es akkor utana abba is hagyom mert egyaltalan nem akarok vele beszelni.
ápr. 18. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne randizz olyan emberrel, aki a legkevésbé sem tetszik! Se neked nem jó, se neki.
ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegényke. Reméljük fejlődik majd a korral.
ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"ha vissza irok unalombol es nyugbol 2 mondatot es akkor utana abba is hagyom mert egyaltalan nem akarok vele beszelni."


Akkor ne írj neki vissza, ne hihesse, hogy van esélye nálad.

ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak trollkodsz?


Ne randizz olyannal aki nem tetszik, hiába lenne elméletben megfelelő, ha nulla a vonzalom

ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ne randizz olyannal, aki nem tetszik. Miért kéne?
ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!