Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez egy kolléga(nő)től...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy kolléga(nő)től ez? Közeledés vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganő aki az elmúlt hónapokban furcsa módon közeledik(?) felém. Egyre többet beszélgetünk, sokszor olyan témákról ami furcsa számomra hogy megosztja velem. Hét közben is írunk egymásnak, munka miatt, de az is néha olyan amit én például nem küldenék ellenkező nemű kollégának. Beszélt exeiről, arról hogy távkapcsolatban van, már érdeklődik hogy mit fogok nyáron csinálni és állandóan apróbb közös programokat tervez pl.: séta, beszélgetés vagy szakmai program.


Kérdés honnan jön? :

Távkapcsolata van több mint 1 éve mégis folyamatosan próbál velem időt tölteni.

Semmi extra nem történt még.

Olyan dolgokat oszt meg amit én nem beszélnék meg "egyszerű" kollégákkal (pl.: hogy ismerkedtek meg a szülei, exével miért szakított,...).

Tervez programokat a "jövőre" pl.: nyárra, következő projekten azonos csapatba kerülni.


Nem vagyok főnöki pozícióban, ezt tudja is, nem tud ilyen jellegű előnyre szert tenni. Magasabb pozícióban vagyok, de nem sokkal. Én nem akarok párkapcsolat tönkretevője lenni. A kollegina egyébként csinos, kedves, bejönne ha nem lenne (táv)kapcsolatban (ezt is egy beszélgetéssel mondta el).


Nőkhöz extra kérdés: a "távkapcsolat" mit jelent? Tudom a fogalom jelentését, inkább az érdekelne hogy van-e valami "extra" jelentése? Személy szerint ha nekem lenne egy kapcsolatom, aki másik városban él, akkor is annyit mondanék hogy kapcsolatban vagyok. Van jelentősége hogy ezt valaki kihangsúlyozza a táv-kapcsolatot?


ápr. 19. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Egy random emberrel is meg tudok osztani ilyen infókat a munkahelyen. Ti meg időt is együtt töltötök. Nem kell ebbe semmit belelátni.
ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem normális. Rólam is tudnak ilyen jellegű dolgokat nemtől független a közeli kollégáim. Semmi extra nincs benne.

A távkapcsolatot szerintem azért hangsúlyozta ki, mert így ha megismerkednél vele, akkor könnyebben szakít messziről, "liánozik" át egyik kapcsolatból a másikba. Vagy az is lehet, hogy megcsalná veled a párját.

ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem a témák kevésbé furcsák, bár én ilyeneket se osztanék meg, mint például egy nyári program, ami nem is "egy délutános". Elutaznék-e vele... volt a kérdés, ami nekem nagyon is furcsa, kb. egy hónappal később tudtam meg hogy egy éve távkapcsolatban van. Az utazásra egyértelmű igent mondtam, amit utólag bánok, de akkor úgy beszéltük meg hogy még egyeztetünk. Valószínűleg az egyeztetés alkalmával lemondom, ha addigra nem derül ki hogy a kapcsolatát lezárta addigra, mert nekem kellemetlen lenne ha én tennék tönkre egy kapcsolatot.


Leginkább az a furcsa hogy miért velem akar elmenni, miért nem a párjával..?

ápr. 19. 14:06
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ez ilyen friendzone-nak tűnik
ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem normális, innen már csak egy hajsz, hogy elpanaszolja, hogy neki milyen borzasztó a kapcsolata és a párja tutira csalja őt. Mindig így kezdödik.
ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

No vagyok tavkapcsolatban. Szinte csak ferfi kollegam van. Szeretek veluk lenni. Siman beszelgetunk mindenrol. De tudjak h ugy nem nyitnek felejuk. Viszont barmit megtennek 1-2 kolleganak ha ugy adodik. Baratilag.

Jol esik a tesztoszteron. De ennyi eleg belole h haverkodunk.

ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4-es neked belefér friendzone-ba az hogy egy ellenkező nemű kollégával elutazz a párod helyett?


#6-os hasonló a kérdésem, neked egy utazás mennyire fér bele? Ez nem sok már? Lehetnél a pároddal is de inkább egy másik embert választasz.


Erről a kapcsolatról annyit tudok hogy országon belüli, tehát nem London - Budapest táv… inkább 150-200km, határokat nem elhagyva.

ápr. 19. 20:21
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Volt ra precedens...


Hetvegi, 2-3 napos utazasok siman belefernek. Leven hasonlo az erdeklodesi kor. Volt hasonlo utazasi cel. Parom nem akarta, nem ert ra stb...


Ketagyas szoba lett kerve, nem volt szex, leven szexualisan nem tudnek egyik kollegara vagy haverra gondolni. Tiszeletben tartottak.

ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben neked is tetszik a kolléganő plusz érdekel is, én rákérdeznék, miért velem akar utazni, mi a helyzet a kapcsolatával, stb. Egyértelművé tenném számára, hogy engem csak abban az esetben érdekel az úgymond ,, felajánlkozás", ha lezárja a múltját először.
ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem akarok párkapcsolat tönkretevője lenni. A kollegina egyébként csinos, kedves, bejönne ha nem lenne (táv)kapcsolatban (ezt is egy beszélgetéssel mondta el)."


Ha nem akarod tönkretenni a kapcsolatot akkor annyi a teendőd, hogy leállítod a kolleginát hogyha netalántán elkezdene nyomulni, de egyébként csakis kolléga-viszonyt kéne vele ápolni, nem csetelgetni, nem eljárni vele sehová és ennyi.

ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!