Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a többi kortársamhoz képest én így lemaradtam?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, de már szintre az összes osztálytársam házasságban él, és gyerekeik is vannak, és ez frusztrál engem. Mármint az frusztrál, hogy én meg sehova nem jutottam, ők boldogok, én meg egész életemben sem. Azt hittem legalább felnőtt koromra, huszonévesen jó életem lesz egy szuper házassággal, és gyerekkel, de nem jött össze. Másoknak még gyerekkel is sokkal könnyebb minden, mint nekem.
ápr. 19. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért, mert önbizalomhiánnyal küzdöttél, netán túl sok időt fordítottál munkára, karrierépítésre?


Egyébként nem mind arany, ami fénylik, ne gondold, hogy minden házasság, párkapcsolat irigylésre méltó. Kívülállóként nem láthatunk mások életébe.

ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem mások elvárásainak kell megfelelni!

Úgy éld az életed, ahogy neked jólesik, hiszen egy van belőle.

ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Válás után nekem is sorra azt mondták az ismerősök, hogy: "dehát annyira boldognak tüntetek" -Igen, a felszín alatt pedig az utóbbi 3 évben csak martuk egymást.
ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De alá is lőttem mert 45 évesen is vannak pasik akik még mindig a 20 éves kort elik hogy k.fél jobbra balra elköteleződni véletlen se akarnak, a gyerek meg aztán végképp minek.
ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Pont ilyen vagyok 😂

Most úgy tűnik milyen jó nekünk, de egyedül fogok meghalni magányosan.

ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mit tétel ez ellen?
ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az meg törölve lett hogy másokat még 40 felett is csak a haverok csavargás kocsik erdeklik meg hogy kibe ürítsenek és ez nekik a boldogság és igy teljesek?

Néha en érzem magam kellemetlenul amikor nekem hiányzik egy komoly kaocsolat hazasság család..mások meg lubickolnak a családmentes link életben 50 evesen is

ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jaj kérdező, én is így voltam. Pár év múlva majd meglátod, mikor az első váló partyra leszel hivatalos, a nagy leánybúcsús, legénybúcsús időszak után. Ismerősök, akik huszonévesen házasodtak, 30 felett a fele elvált. Nők egyedülálló anyukaként társkeresőznek.

De az utóbbi időben nemrég ismeretségi körben 37, 38 évesen házasodtak, vállaltak gyereket. 3 nő ismerősöm is van, akik most várandósak ebben a korban.

A saját belső tempód szerint haladj, ne másokhoz hasonlítsd az életed. Akiknek most jó, nem láthatod, hogy honnan indultak és milyen lesz a jövőjük.

ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már hiányzott az ismétlődő kérdésed. Attól, hogy csaknem hetente kiírod, semmi nem fog változni. A pasid nem hajlandó elköteleződni. Vagy belenyugszol, vagy otthagyod. Más alternatíva nincs.
ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ezen volt eddig a fókuszod gondolom, mellette meg nem tapasztaltál olyan érdeklődést(vagy nem vetted észre).

Amíg nem leszel EGYEDÜL BOLDOG addig csak a frusztráltságod ül ki az arcodra amit egy külső “egészséges” szemlélő észre vesz és nem tart vonzónak mert nem olyan a kisugárzásod(mindegy milyen top külsőd van).

Ha neked minden áron az a vágyad, hogy szerető családban nevelgesd a gyerekeid akkor azért melózni kell magadon aztán nyitott szemmel a keresésben.

Ha meg nem akkor el kell felejteni a picsogást, találni valami célt és azért dolgozni.

33 vagyok és nagyon hosszú ideig küzdöttem azzal amivel te. De eljutottam fejben oda, hogy nem kell belehalni abba ami nem megy olyan olajozottan mint másoknak. Találtam magamnak olyan elfoglaltságot amitől töltődöm szellemileg is és fizikailag is aztán elengedtem ezt az egész keresősdit.

De ez évek munkája, hogy most ne egy megkeseredett szr legyek aki próbál itt tanácsokat osztogatni ha már nekem nem jött össze.

ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!