Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan ferfiakkal ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ferfiakkal ismerkedek akik egyaltalan nem erdekelnek, aztan a vegen nekem lesz rossz. Hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés

3 ilyen is volt.

Nem erdekelnek, de beszeltem veluk unalmamban, es arra alapoztam hogy jo lehet ez még..

De egyaltalan nem mukodik semmi, sem a kommunikacio, sem a vonzalom, semmi. Nem erdekelnek. De varok a csodara, hogy megvaltozik ez még. De oket en erdeklem.

Aztan azon kapom magam, hogy mar nincs igy, miattam..

Es nekem faj..

Mikozben nem is akartam veluk ismerkedni, nem is erdekletek. De nekem lesz rossz a vegen, mert mar nem erdeklem oket.

Hogyan valtoztassak ezen?

Miert varok arra hogy elkezdodjon valami eroszakkal?

24L


ápr. 21. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindenáron pasit akarsz magadnak, szerelmet, kapcsolatot.
ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mert nincs önbecsülésed és azt hiszed, hogy te nem érdemelsz jobbat. Ha majd tartod magad valamire, akkor nem fogsz érdemteleneknek esélyt adni a semmire.
ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem csak rajtad múlik, nagyban szerencse kérdése is, így nem biztos, hogy tudsz változtatni. Annyit tudsz tenni, hogy a következő ilyennel már bele sem kezdesz semmibe. De önmagában ettől még nem fog jönni olyan, aki érdekel + akit te is, és ez a probléma lényege. Valahol érthető, amit csinálsz, 24 éves vagy, nyoma sincs ilyennek, persze, hogy türelmetlen vagy, belemész, mert meddig várj még. Aztán amikor velük lezárul, és marad megint a légüres tér, a semmi, az sem jó.
ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Mert elvárás miatt akarod. Hogy márpedig kell, hogy legyen neked is pasid.

Milyen már az, hogy nincs.


Valamilyen szinten zavar mások véleménye, hogy ha nekik van neked miért nincs.


Jót akarsz elsőre sietteted is.


És függő is vagy.

ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Paul Atreides ***** válasza:
70%

Az ismerkedés pont egy olyan dolog ami, ha valakivel nem megy akkor erőltetni nagyon felesleges. Azt az időt amit elpazarolsz ilyen "muszáj" akarod, de amúgy nem is érdekel látszat ismerkedésekre fordítsd inkább valami olyanra ami tényleg érdekel és örömödet is leled benne.


Rossznak meg végső soron azért rossz, mert tudatosul benned, hogy nem alakult ki most sem semmi.

ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szép kérdés. Szerintem nem függ össze az önbizalommal. Inkább motivációs probléma van. A mélyebb motivációd más, mint amit magadról gondolsz. Ez okozza a rossz érzést a végén. Valamilyen szinten nem tartod ezeket az embereket elfogadhatónak, lehet azért, mert nem szeretnél velük sehol megjelenni vagy azt kifelé megmutatni. A mélységben viszont simán ellennétek, mert ezen kívül nincs más kifogásod.
ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, szóval jó, hogy ezt megpróbáltad, így ismered meg magadat is. A pártalálást nem is kell elsietni, mert nem verseny, nem a következőt keresed, hanem az utolsót.


Szóval ja... most már tudod, hogy eby akárki-bárkibe nem érdemes sok időt és energiát feccölni. Kellenek a közös dolgok, kell, hogy jókat beszéljetek, és kell a kémia is, a vonzalom.

Ha nincs meg mind úgy max 2 tali után, akkor felesleges folytatni. De legtöbb esetben 1 randi is elég, hogy kiderüljön a lényeg

ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!