Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy hogy csináljam. Mert tudom hogy így elég gáz az egész meg rossz is. Neki is meg nekem is. Hogy változtassak? :S

Figyelt kérdés
Nos. Az a helyzet, hogy amikor többen vagyunk, szóval nem csak kettesbe, akkor mindig arébb megyek, nem beszélgetek senkivel, meg néha vele is bunkózok, amikor odajön megölelni vagy valami.. Tudom hogy parasztság, de nemtudom miért van.. Lehetséges hogy azért mert olyankor nem nagyon törődik velem, én meg megsértődök. Próbáltam már bekapcsolódni meg minden, de nem megy... :S és mostanába csomószor ez miatt veszekedünk, én meg nem akarom ezt.. :S Csak rohadt sz*r hogy mindig mindenki ránklóg. Alig lehetünk kettesbe.. Ezt már neki is mondtam, de hát egyikünkse akar bunkó lenni, hogy hazaküldjük őket vagy ilyesmi.. Valaki valamit tudna esetleg?
2010. szept. 11. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? 13?

Ha társaságban vagytok nem egyfolytában kettesben kell lenni. Azért vagytok gyerekek/kamaszok, hogy megtapasztaljátok a középutat.És te magad mondtad, hogy szándékosan bunkózol..ez egyikőtöknek sem jó, hagyd ezt abba.

2010. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!