Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag férfiként idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiként idegesítő hogy nők pénzedet akarják vagy igazából büszkeséggel tölt el?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg a többségnek idegesítő. Lehet játszani a kemény legényt, de az emberek többsége igényli, hogy szeressék. Tehát max beletörődnek, hogy ők így jártak.

A gazdagoknak is vannak gondjaik, csak más jellegűek. Több sztár lett alkohol és drogfüggő, öngyilkos.

ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Miért töltene el büszkeséggel?

Mire legyek büszke? hogy valaki kihúzná a pénzt a zsebemből és én erre izgulok, hogy valaki hülyének néz vagy mi?


Meg kell húzni a határokat, eltartani nem fogok senkit sem. Nem nyúlkálok bele én sem a másik pénztárcájába és Ő sem az enyémbe. Természetesen megosztom vele azokat a javakat amiket elértem, nem irigylem, de ez teljesen más, mintha én tartanám Őt el ebben életvitel módja alapján.

A költségeket arányosan megosztjuk... ha csak 10%-ot tesz bele akkor ennyit, mivel jövedelembeli különbségek vannak, de az a 10% teljes mértékben az övé.


Nem vagyok zsidó, szívesen veszek neki ajándékot vagy bármi egyebet, de azért hülye nem vagyok. Én sem egy kirakatba mutogatásra alkalmas embert igénylek, hanem egy társat.

ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

# 2


akkor férfiként ha meggazdagodok, ezzel komolyan kell számolni?


Sok hirtelen érdeklődő nő lesz?


Te hogyan kezeled ezeket a kéretlen nőket, mikre kell odafigyelni?

ápr. 22. 11:15
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki gazdag, annak elértéktelenednek a kapcsolatok, leszarják, hogy fizetni kell érte.
ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

4

Ez így nem igaz,

ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Akkor a gazdag pasiknak nem üresfejű 25 éves nyifinyafi csajuk lenne.


Lehet fontos nekik a szerelem, de fogalmuk sincs, mi az.

ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

A gazdag (tényleg gazdag) férfiak ezzel tisztában vannak, és nagyjából lecarják.

Az aranyásóktól inkább azok félnek, akiknél nincs mit ásni.


Van egy nagyon gazdag ismerősöm, ő azzal az elvvel éli az életét, hogy ingyen pin@ nincsen és ugye valamit valamiért. Így a számára legjobb nőkhöz juthat hozzá, és jól elvan.

ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#3 Nem csupán sok érdeklődő nő lesz, hanem férfi is. Nem csak ismerkedési céllal, a közös az, hogy mindegyik valamilyen előnyhöz akar hozzájutni.


Nem úgy kell elképzelni, hogy mész az utcán és hirtelen melléd lép valaki 😄

Olyan eseményeken jelennek meg ezek a hölgyek ahol van esély ismerkedni, lehetnek ezek rendezvények, megnyitók vagy házibuli, szórakozóhelyek.

Nyilván így kiszűrni nehéz, hogy véletlen találkoztok vagy sem, amennyiben azon az anyagi szinten nincsen jelen akkor esélyes azért, hogy nem véletlen.


Ezzel szemben nyilván van olyan is, hogy tinder használatnál nem teszem ki, hogy mikkel rendelkezem és egy "fapados" profilom van. Eltérő arányok vannak nagyon is egyébként, hogy mik láthatóak a környezetemben a képeimen ami a lájkok mértékét jelenti.


Van olyan barátom aki egyébként ezzel nem foglalkozik, úgy van vele hogy ez van, de legalább szeretve legyen Ő is.

Van olyan is, akit zavar és randik alatt egy szakadtabb kocsival jelenik meg.

Egyébként szerintem ez eltérő, hogy ki hogy tett szert a vagyonára, aki ebbe születik bele az általában érdektelen ezzel kapcsolatosan, aki pedig dolgozik érte és teljes mértékben magának köszönheti az azért foglalkozik ezzel is.

ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként is marha nehéz kiszűrni az élősködőket.

Sokan csak ingyen p.ncit akarnak, ingyen cselédet, ingyenes vacsora, takarítás és gondoskodás.

Egy mamát akarnak, aki gondoskodik róluk úgy hogy a pasi a farkán kívűl nem tud semmit nyújtani .

És még az is csak apró, vagy vékony, vagy nem működik ( nem áll fel, lankadt, vagy nem tud elmenni és órákat kell rajta dolgozni hogy nagy nehezen végre elmenjen).

ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#7


Azért kíváncsi lennék arra, hogy amikor éjszaka lefekszik aludni, miután hazament a csaj, tényleg elvan-e.


Lehet, hogy a fél vagyonát odaadná, ha találna egy olyan nőt, aki őszintén szereti, és szegénységben, betegségben is támogatná.

Azokra a nőkre ugyanis, akiket pénzen megvesz, nem tudna számítani, ha valami baj történne.

ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!