Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan idegesítőek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan idegesítőek a nők?

Figyelt kérdés
Nyafognak sírnak rínak semmi nem jó nekik nem tud elmenni rajtuk az ember nem tudják mit akarnak

2022. szept. 24. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
ne általánosítsd...
2022. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne bajlódj velük, kérdező, ehhez te egyszerűen túl buta vagy.
2022. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
Pedig mindegyik ilyen. Van akin először nem látszik de aztán kiderül hogy mind ugyanolyan
2022. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Világosítsatok fel légyszives
2022. szept. 24. 16:55
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Konkrét példa? Amúgy szerintem se a férfiak, se a nők nem tudnak normálisan kommunikálni egymással. Mindegyik azt várja, hogy a másik találja ki a gondolatait,1-2 kivétellel.
2022. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Így általában mit várnak el egy férfitól a nők?

Milyen egy ideális párkapcsolat a nők számára? Most az anyagiaktól eltekintve.

2022. szept. 24. 17:04
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Itt ti sírtok, rítok, hisztiztek. :)
2022. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, azt látom itt a gyakorin is, hogy nők irnak ki több 100 hisztis kerdest
2022. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Fogalmam sincs, én egy társat szeretnék a férfiban látni, testileg-lelkileg-szellemileg. Nem kell tökéletesnek lennie, mert én sem vagyok az, meg biztos, hogy sok hülyeséget csinálok/mondok, de ő, mint társ, ezzel együtt, ha elfogad, az már nekem elég.

Illetve, ha bajba kerülnék, lebetegednék, stb., álljon mellettem, érezzem, hogy szeret és törődik velem. Nyilván ez kettőnk között kölcsönös.

Soha többé nem akarom egyedül átélni a számomra fontos dolgokat (bár tudom, hogy kb. mindenki mindent egyedül él meg az életben... ), hanem vele együtt akarom, főleg a jókat. Mert ennél nincs fontosabb az életben.

2022. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9-es

Sikerült megtalálnod ezt a társat?

2022. szept. 24. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!