Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin csókal köszöni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csókal köszöni?

Figyelt kérdés

Szombat este egy buliba csokoloztam egy csajjal és tapogatuk egymást mindenhol, meg adta a Facebookját és megbeszéltünk nála egy talit.

Tekintve ,hogy már találkoztunk smaroltunk meg tapiztunk meg csokolhatom koszoneskor vagy max egy puszi? Virágot vagy csokit kéne vigyek?


ápr. 22. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Első randi nála? Szerintem ez nem randi, hanem csak szex lesz. Akkor meg tökmindegy, mit viszel.
ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez minden csak nem randi, teljesen felesleges csokit vinned neki, virágot meg végképp nem 🤣. Ha egyenesen magához hívott át nem is kérdés, hogy mire megy ki a dolog.
ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

* csókkal


* köszönni

ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Volt hasonló "randim", bár az enyém valóban randi volt, mert közterületen találkoztunk, de az előzmények stimmelnek. Háát az elég gáz volt...kiderült, hogy a lány csak piával volt annyira felszabadúlt. Kívánom, hogy veled ne ez legyen!
ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez tényleg nem randi, csak szex. Fölösleges a virág.
ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 én épp ellenkezőleg, ponthogy nagyon örültem, hogy a srác józanul nem egy fuckboy volt, mint amilyennek előtte a buliban gondoltam :D Józanul egy iszonyat cuki pasi, azóta is együtt vagyunk. De természetesen nekünk sem egymásnál volt az első randi, csak a 4.-en jött át hozzám.
ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Gumit vigyél, ne virágot.
ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Figyeld a reakcióját, testbeszédét, ne előre akarj pontos tervet készíteni! Bulihelyzet és alkohol sokakból hoz ki sokkal fesztelenebb viselkedést, így nem biztos, hogy ugyanannyira közvetlen lesz most is, ill. a találkozó is akkor biztos, ha már ott vagy nála… Csokit szerintem nyugodtan vihetsz, akár komoly lesz, akár nem, egy figyelmes gesztus, ami még csak nem is nagy anyagi ráfordítás, jól tud esni az embernek.
ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Jól van már, ha magához hívta el "randira" akkor nem(csak) beszélgetni akar, vagy főzőcskézni, filmet nézni. Vihet virágot, lesheti a reakcióját, de ha józanul magához hívta fel ő dugni akar.
ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9: Volt már a világtörténelembe olyan, hogy vki szexet tervezett, majd aztán meggondolta magát. Mint ahogy olyan is, hogy csak félreérthetően viselkedett. Én csak annyit mondtam, hogy automatikusan ne támadja le, nem ismerik egymást jól, ha össze is jön a tali, attól még koppanhat.
ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!