Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocs ha retard, el tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocs ha retard, el tudsz képzelni évtizedeket egy olyan sráccal aki köszöni jól keres de olyan puritán faj, hogy befőttesüvegből szeret inni?

Figyelt kérdés

Nem jelenti azt, hogy skót vagy a fogához ver minden garast csak egyszerű, célszerű..


Mondjuk autó: inkább vesz 3 évente egy megbízható használtat és szétnyúzza minthogy az újat miatta le kelljen gyártani, neki meg vigyázni kelljen..vagy ha felhozzák neki, hogy vegyen egy 10+ milliósat akkor azt mondja, hogy neki csak a stabilitás-fogyasztás-teljesítmény arány dönt, és egy 5+ éves géppel nem okoz irigységet meg nem lopják el..


a befőttesüveg ugyanez lilában: megvan, ingyen van, pont elég nagy, mikrózható, nem oldódik bele az innivalóba mint a műanyag cuccok, környezetbarátabb mint a festett porcelán meg a műanyag, összetörhet megy újrahasználni..


tisztálkodás: rendszeresen de csakis valami természetes cuccal, nyáron akár csak vízzel..


hajviselet,ilyesmi: fő szempont hogy ne kelljen fésűhöz nyúlni soha, tehát rövid, gondozásmentes


ruha: turiból, nem kell leírni szerintem


meg egy csomó ilyen elsőre agybeteg dolog de ezekkel nyilván nem tüntet tehát azért van tartva ízléses és akár drága pohárkészlet a vendégeknek..


ismertek ilyen embereket? megszokható ez, vagy irritáló? tényleg tegyük oda, hogy mellette kb egy fél megye tudja, hogy Porsche kellene dödögjön alattatok..tehát ez egyfajta poén is, majdnem felvágás :)


2018. dec. 17. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

3 évente másik kocsi? Ilyen szar kocsikat veszel hogy 3 évente másik kell?

Nekem teljesen mindegy miből iszol a balatonnál is ez a trendi a befőttes üveg. A ruha is teljesen jó a turiból is lehet jó cuccokat venni. De az hogy te csak nyáron sima vizzel fürdessz mikor izzadsz és büdös vagy az köszi de kihagyom. Nem is várom el a drága tusfürdőket de szappan legalább.

2018. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az egészség és a környezet védelme miatt teszed ezeket akkor simán rendben van! Nekem is nagyok sok tervem van ezzel kapcsolatban, rendes szappant azért valóban használj, kocsi hülyeség így,hogy 3 évete új, vegyél egy régit de ne roncstelepről! Hasonló gondolkozású lányt keress akinek fontos a környezete egészséges élet, bár marhára ritka szóval nem adok nagy esélyt de van! (F)
2018. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak a sima vizet ne reklámozd, a többivel szerintem senkinek nem lenne baja, ha amúgy nem filléreskedésből csinálod. Én viszkisüvegből iszom a teát/vizet pl. Több fér, mint a pohárba, hamarabb le tudom hűteni és vicces látni annak a reakcióját, aki látja, hogy egy szuszra lecsúszik :D

32/f

2018. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima vizes poharat könnyebb elmosogatni, mint egy befőttes üveget...
2018. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a porcse kell a fenekem alá, hanem hogy használjon szappant a tusoláshoz.
2018. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ja, most nézem, hogy mit is írtam..

tehát a sima vizes fürdést értsd úgy hogy ha nyáron 3-4x lezuhanyzok a meleg miatt akkor abból 2x csak vízzel..nem vagyok izzadós ez csak hűtés..érzem,adok magamra, röhej lenne ha nem, nyilvánvaló


a 3 évente másik kocsi meg nem új, hanem használt és azért kell általában mert addigra leélem..sok km lesz benne

2018. dec. 17. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk egy étterembe, ahol szintén befőttes üvegből adták a limonádét.
2018. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!