Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szemedbe hazudik a parod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szemedbe hazudik a parod egy dologban amiről tudod, hogy hazugsag?

Figyelt kérdés

A parom hazudott a szemembe, hulyenek akart nezni egy olyan dologban amit lattam/tudtam. A dolog amiben hazudott az olyan volt, hogy felt ha kiderul majd nagy bajt csapok belole, mert exe ezt tette. Viszont tudta, hogy en meg egyszer sem csaptam azon pataliat amitol felt, sot nekem egyetlen keresem pont az, hogy legyen oszinte.


Szoval o olyan, hogy inkabb hazudik elhallgat dolgokat csak ne legyen konfliktus.


Engem ez padlora kuldott, mert nem gondoltam, hogy kepes igy hazudozni. Majdnem elhittem a hazugsagat pedig tisztaban voltam vele hazudik.


Erdemes igy elni emberrel? Minek legyek vele? Minek legyek barkivel is? Exem pl folyton megcsalt es szinten hazudott dolgokban. A mostani paromrol azt hittem makulatlan, mint a ho. Azt erzem a lelkem nem igazan tudja ezeket elvilseni, mert alapvetoen is mar gyerekkent rengeteg fajdalmat kaptam az is megviselt lelkileg.


Veletek volt mar ilyen?


ápr. 22. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Szakítani kéne. Önismereret tartani miért olyanokkal vagy együtt akik nem becsülnek meg.
ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1, viszont rengeteg dolgot tesz ertem. Nem tudom azt mondani, hogy nem becsul meg. Mindennap munka utan elkocsizkazik hozzam, hetvegen olyan program van amit szeretnék, legalábbis kikéri a velemenyem, mindig elvisz valahova, akar setalni akar beulni sutizni/kavezni. Minden este massziro ahol kerem,o szokott fozni is es olyan ételeket amiket kedvelek, nezi a videokat a kajakrol amiket megeszek es elkesziti nekem. Tudja, hogy szeretem a viragokat ezert hozza eleg gyakran. Mindig visz a barataihoz is, csaladjahoz is, mindenhol buszken beszel rolam es mar a kozos otthonunkat nezi, gyurut akar venni, abbol is kikeri a velemenyem. Szoval nem tudom azt mondani ez a pasi semmibe se vesz.
ápr. 22. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék kapcsolatban konfliktuskerülővel, az egyik legrosszabb tulajdonság. Ha nem szakítasz vele, majd egyszer ő fog a semmiből, aztán felhozza indoknak az elmúlt évek összes sérelmét, amiről egy mukkot se szólt amúgy soha😃
ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Aki hazudik neked többszörösen, hülyének néz az nem tisztel téged és bármikor hazudni fog a szemedbe ugyanúgy. Ha neked ez kell akkor maradj vele.
ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"A dolog amiben hazudott az olyan volt, hogy felt ha kiderul majd nagy bajt csapok belole, mert exe ezt tette"


Konkrétan mi volt ez a dolog, amiben nem mondott neked igazat?

ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. Hogy a fenébe ne történt volna már ilyen más emberrel? Bárkivel előfordulnak ilyen helyzetek. Sajnos. Emberek, egymás hülyeségeit veszik át és ugyan úgy hibáznak.

A felülemelkedést viszont tanulni kell. Kevesen csinálják sajnos!

ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Volt, azóta megneveltem. A magam módszerével. Azóta nem mer az arcomban hazudni. Meg már más miatt sem. Aki nagyszájjal hazudik az ne csodálkozzon ha Isten buktatja-jobban mint ahogy a neje tette volna. Egy életre megemlegette-emlékezetes előadás volt.Én csak néző voltam.
ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7+ Egy életre megemlegette-emlékezetes előadás volt.Én csak néző voltam.És semmi fizikális verbális dolog nem volt, de sorra bukott a hazugsága-mint a felállított domino amit elindítasz Több évtizede volt már.
ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A boldogság nem létezik ***** válasza:
Alapból úgy kezelem - akárki akármit mond - hogy benne van a pakliban, hogy úgysem igaz, sőt valószínűleg nem az. Ha bizonyítani tudja az állítását, akkor majd elhiszem, addig meg úgy teszek mintha elhinném, de amúgy meg nem. Minden ember hajlamos a hazudozásra, a civilizációnkat a hazugság és az ármánykodás tette naggyá (és ez is veszejti majd el, törvényszerűen)
ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha hazudozik azt se hinném el, hogy csak félt te mit reagálsz rá....volt notórikus hazudozó exem, szakítás után is folytatta, pedig már semmi közöm nem volt hozzá, mit csinál. Az ilyen ember mások előtt is megaláz, például engem az egész családja és a volt közös baráti társaságunk utál, mert előadta magát....

Nincsen fontosabb dolog az őszinteségnél akkor is, ha fáj. Előbb-utóbb kiderül és visszaüt a hazugság.

ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!