Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy ember úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy ember úgy néz a szemedbe, hogy a lelkedig lát, elhihetem, hogy nem érez semmit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám. Annyit tudok róla, hogy nem a legjobb a kapcsolata, de van egy gyerek, ezért a csajjal van.


Ezt más kollegáktól tudom.


A lényeg, eleinte keresett, kedveskedett, kacsintások, mosolyok , ha meglátott mindig oda jött és mosoly volt az arcán, ami rá nem igazán jellemző. Elég merev jellem.


Mindig úgy néz rám, hogy egyszerűen elveszek a tekintetében, nehéz ezt leirni. Senki nem néz úgy rám. Tudja, hogy érzek iránta, de azt mondja neki nincsenek érzései.


Én azt gondolom a család mellett akár kitartani, amit jól is tesz, de nem hiszem el, szerintetek hazudik nekem és van benne érzés?


Ahányszor meglát, már messziről figyel. Ha ránézek, mélyen a szemembe néz és szomorú egy ideje. Régen mindig csillogott rám a szeme, nagy durván. Nem tűnik boldognak.


2022. nov. 12. 18:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Miért érzem azt, hogy közel a lelkünk? Tévedhet ez az érzés?
2022. nov. 12. 18:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tévedhet. Ha komolyan akarna valamit tőled, akkor lépne is. Ha elfogadsz egy tanácsot, keress vki mást, akivel reális esélyed van boldognak lenni...
2022. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Amúgy meg fogadd el amit mondd, és hagyd békén.
2022. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki képes a boldogságra és akarja a másikat, az lép. Akinél valamelyik összetevő hiányzik, az nem. Kell neked olyan, akinék valamelyik ezek közül nem teljesül?
2022. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tévedhet.
2022. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet igazad van és ő is veled akarna lenni, csak a gyereke miatt nem lép. De az is lehet, hogy csak te érzel valamit iránta és emiatt többet látsz bele, ő meg csak kollégaként kedvel. Igazából mindegy is melyik, ő nem elérhető számodra, nem lesz ebből semmi, így jobb lenne, ha megpróbálnál továbblépni.
2022. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azon vagyok. Csak nehéz, hogy mindig itt van.
2022. nov. 12. 19:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges azon gondolkodnod, hogy mit érez!

Lehet, hogy nem boldog, tetszel is neki, de akkor sem akar tőled semmit, neked ezt kell tudomásul venned. Az is lehet, hogy a saját érzéseidet próbálod felfedezni a tekintetében, ne tedd ezt magaddal, felejtsd el.

2022. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igyekszem, mert elég szar már így is. Csak nem értem miért keresi a társaságom.
2022. nov. 12. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lennének érzési lépéseket tenne. Ne áltasd magad, mert így maximum egy-két dugásra leszel jó. Naponta találkozol vele? Ez elég nehéz lehet. Mennyire vagytok egymásra utalva a munkában?
2022. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!