Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen hétköznapi, átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hétköznapi, átlagos, semmiben sem érdekes vagy különleges nők! Megfelel nektek egy ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező férfi párkapcsolatra vagy mindenképpen különleges pasit akartok magatoknak?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Megfelel.
ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nem jövök be pont az átlagosnak, csak a felettieknek meg alattiaknak. Soha nem volt talán még társam, aki egyensúlyban lenne velem, ne térne el tőlem felfelé vagy lefelé.
ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
A nők mindig többet akarnak annál amit ők maguk adni tudnak!
ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen őszinte leszek - Nem, nem felelne meg számomra, ha olyan partnerem lenne aki ugyanolyan lenne személyiség, életvitel és megjelenés terén.

Többek közt ez is az egyik ok amiért nem akarok párt magamnak, mert előtte "rendbe" akarom rakni saját magamat, ahelyett hogy saját hibámból diszfunkcionálissá tegyem a kapcsolatot. Nem szeretnék, és nem is várhatom el jogosan hogy a partnerem többet nyújtson nekem mint amit én tudok neki, igazságtalannak tartanám a másikkal szemben.

ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
22:13-as te a férfiakról beszélsz
ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mást jelent az átlagos is, mit értesz alatta?

Nekem tökéletesen megfelelne, egyszerű életre vágyom, nincsenek különleges igényeim.

ápr. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3: gondolom, a férfiak is, én alapvetésnek tekintem, hogy mindenki felfelé választ, én mindenesetre igen.

Általában: megfelelne, megfelelhetne valaki, aki átlagos, semmiben nem különleges ember. De ez azért elég sok mindenkire ráhúzható (gondolom, nem sok különleges ember él a Földön), ezzel a sok mindenkivel nem akarnék, tudnék összejönni, csak azon az alapon, hogy "megfelelne". Ettől még nem fogok beleszeretni.

ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!