Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a legjobb szívű embereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a legjobb szívű embereket vágják át legjobban az emberek?

Figyelt kérdés

Soha senkinek nem ártottam az egész életemben, jó embernek tartom magam.

Mégis éveken keresztül átvertek, hazugságban éltem. Egy világ dőlt össze bennem.

Mi értelme jószívűnek lenni, ha csak azokat tudják kihasználni?

Ezek után inkább lennék érzéketlen, és soha többet nem adnék mégcsak lehetőséget sem senkinek semmire.


ápr. 23. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés. Őket... minket könnyebb átvágni. Én mégsem akarok olyan lenni, mert akkor meg magamnak is ártanék, ha érzéketlen lennék... illetve nem is tudnék. Szerencsére vannak körülöttem olyanok, akikben maximálisan megbízom, és a kedvesem is olyan, mint én, ezt már bizonyította.

42/N

ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, nem csak a jószívűeket vágják át.
ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért hagyod magad átvágni?
ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a szerinted jószívűségedhez. Rengeteg jószívű, kedves és empatikus ember van nagyon erős határokkal és józan ésszel megáldva. Nem szokták őket átverni, főleg nem éveken át.


Én nem gondolom magamról, hogy ne lennék jószívű, de semmiféle nagy átverésre nem emlékszem, amit ne láttam volna jönni, vagy ne lettek volna jelek anno, amiket direkt nem vettem észre. Most már okosabb vagyok.

ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azokat vágják át leginkább, akinél a jószívűség mellé naivitás, figyelmetlenség is társul.
ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki azt gondolja magáról, hogy ő jószívű és ártatlan.
ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindig meg van a szellemi oka, és a távoli jövőben keresendő a válasz rá.És meg is találni a választ.
ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert őket könnyen át lehet verni, sajnos ez van.
ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem kell kapcsolat, 5-6 nővel szexelek körforgásban aztán annyi, valamelyik kiesik akkor is marad.
ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert esélyt adnak a másiknak mindenre. Nem merik kimondani, hogy ez nem jó, ez fáj, stb., hanem hagyják magukat.
ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!