Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhivtam valakit privát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhivtam valakit privát szamról és beszélt nekem, tudta ki vagyok és azért tette ezt?

Figyelt kérdés

Felhivtam..eloszor levolt neki tilva az, hogy jelezze neki a telefon, hogy privat hivja. De ugye kijelzi a hivasnaploban, hogy hivta egy privat szam. En azt hittem foglalt..

Masnap ujra hivtam, felvette es elkezdett beszelni nekem. "Azt mondta miert nem szolalsz meg..jolvan tiltom a privat szamokat, csak azert oldottam fel hatha megszolalsz, szevasz."

En csak hallani akartam a hangjat. De szerintem o erezte ki vagyok.

Pl ha magamat nezem, en nem kezdenek el egy privat szamnak ilyeneket mondani.

Szerintetek tudta ki vagyok?


ápr. 23. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Tudta hogy ki vagyok
Nem tudta, csak probalta meggyozni a hivot hogy szolaljon meg
19 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Meg miert gondolta azt hogy feloldja a privat szamokat hatha megszolalok?

Mibol gondolta hogyha privat hivja nem fog megszolalni a hivo? En ebbol is azt erzem, hogy tudta ki vagyok es tudta hogy ugyse szolalok meg.

ápr. 23. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha engem privat kezdene hivogatni en is tudnam hogy kétlem hogy 100 hülye, nagyobb a valoszinusége hogy 1 hülye hív fel százszor.
ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezt egy idegennek is lehet mondani. Te csak romantikusan képzelegsz
ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Minek zaklatsz másokat? xd
ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sőt,az is lehet, egy uj csajt vár, akit kinezett
ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Beképzeled. Arra volt kíváncsi, hogy ki az az idióta, aki nem meri vállalni a hivasat és még csak bele se tud szólni a telefonba. Egyáltalán nem tudja, hogy te hivogattad, de ne aggódj, a következő privát számos hivasodat már nem fogja felvenni. Vagy max azért, hogy közölje, hogy feljelent téged a rendőrségen, ha nem fejezed be a zaklatását. 😅
ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te kit hívogatsz és miért?
ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!