Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire jellemtelenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire jellemtelenek?

Figyelt kérdés

Online társkeresés.

Azt tapasztalom hogy a pasik próbálják olyannak hazudni magukat ami megfelel a nőnek. Majd idővel ahogy kibukik az igazi énjük és nem tetszenek a nőnek akkor berágnak.


Mi ennek a lényege?

Minek játsszák meg magukat?

Szerintem időpocsékolás az egész (hiszen nem lesz a dologból semmi), és saját magukat is leírjak hogy milyen jellemtelenek. Vagy esetleg van amikor bejön ez az érdekes taktika, és dugnak egyszer/velük marad a nő valami oknál fogva?


Pl; Introvertáltnak mondja magát, nem iszik, nem cigizik, nem bulizós.

Valójában: minden héten kocsma túrázik, bulizik legalább kétszer, full részegre issza magát a nagy haveri körével. De persze nem önként, ő nem ilyen!


ápr. 25. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresőkön nyilván próbálja mindenki a lehető legjobbat leírni magáról. Senki sem kezdi a rossz rulajdonságaival. Te erre rájöttél, hogy időpocsékolás, a férfiak akiket nèztél nem. Ne online próbálj ismerkedni. Egyébként tényleg nem tudhatod, hogy ki van a másik végén a beszélegetésnek.
ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert így van a legnagyobb esélye. Ezt nem tudod csak az online társkeresésre fogni, a való életben is ugyanígy hazudnak az emberek. El kell menni randira sok férfival és kiválasztani aki a legmegfelelőbb számodra. Meg kell tanulnod, kiszűrni az olyat, aki nem felel meg számodra. Különben egy csomó időt elpazarolsz rossz emberekre.
ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is talpig becsületes, hívő ember, aki templomba jár és tanár.

Amikor kibukott hogy :

Sz@revő, kihasználós, hitegető, több nő is van, és ezt a pofájába vágtam ,egyszerűen azt válaszolta hogy nem az én dolgom hogy megítéljem, majd isten megítéli.

A k. anyját !😂😂😂

Ritka patkány volt, és a legbeszédesebb az hogy egyedül van . 50 feletti és nincs társa. Senkit nem tud szeretni, senki nem tud vele sem lenni hosszútávon.

Én is szakítottam vele, és egyedül van.

ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezert kell hangsulyt fektetni az oszintesegre. Aki oszinte, az nem fog szerepet jatszani es nincs megfelelesi kenyszere sem.
ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,3-as vagyok, ez is őszinteségről hadovált, sőt arról is hogy fontos neki h megbízzak benne.

És mégis kiderültek mocskos dolgok róla.

ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik a jó külsejüknek, jóképűségüknek köszönhetően megtehetik, hogy több nővel is összejönnek rövidebb időre.


Ők lehazudják a csillagokat is az égről.


Nem kell, hogy gazdag legyen ezt játszhatja hazudhatja pár hétig simán.

ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Én bezzeg őszinte vagyok, nem is szeretnek az emberek és nem csak a nők nem... :D
ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Lehet, hogy túlzottan is őszinte vagy...


Ha őszinte lennék, nem lenne állásom sem, és szerintem a szomszédok is felgyújtották volna már a házam.

ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Lehet, de ettől függetlenül van állásom, sőt, még szeretnek is az ügyfelek. :D
ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


látod, ez nálam ugyanígy van :)

ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!