Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról, aki megvárja, hogy egy nö tegye meg az elsö lépést?

Figyelt kérdés
Miutan mosolyog a nönek es parszor segitökesz vele , utana mar megvarja hogy a nö ajánlja fel magát es ez általában meg is törtenik

#jellemtelenség #herétlen
2019. okt. 24. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem nekem való.
2019. okt. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nyomorult esetleg?
2019. okt. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Számitó ? Jellemtelen ? Vagy nem elég férfi ?
2019. okt. 24. 07:06
 4/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
Nem értem ezt a részt, hogy "a nő ajánlja fel magát". Te is ugyanúgy elhívhatod egy kávéra, mint amennyire elvárod, semmi extra nincs ebben.
2019. okt. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Számomra férfiatlan, lusta, gyáva.
2019. okt. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Na a sok okostojás.


Nincsenek szabályok, hogy csak a férfi kezdeményezhet. Hagyjuk már ezt az ócska dumát, hogy férfiatlan meg hasonló.


Ezzel meg hasonló szöveggel mentegetik magukat a nők.

2019. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális, ha mindkét fél nyit a másik felé. Egy normális férfi nem megy oda minden nőhöz, csak ahhoz, akitől visszajelzést is kap. Első lépés mindig a nőé (pl. mosolyog), úgymond zöld utat ad, hogy a férfi udvarolhat neki, amennyiben ez nem egyértelmű jel, segítséget kér, ha beszélő viszonyban vannak akkor valamilyen módon utal rá, hogy szimpatikus vagy számára, ezt követően cselekszik a férfi. Persze van a másik lehetőség is, hogyha valaki mindenkire rányomul férfiként, bár azt nem tartom előnyösnek.
2019. okt. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akar tolakodó lenni.
2019. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem mindig idővel elengedtek a lányok a gimiben és összejöttek mással de én az igazit keresem 26f volt egy lány aki kezdeményezett nàlam jól esett csak én nem éreztem ugyanazt
2019. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es: és ha nincs beszélőviszony? :) Csak szimpla szemezések?
2019. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!