Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért unom meg hamar a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unom meg hamar a férfiakat, látszólag semmilyen ok nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor megtörténik velem, hogy elkezdek ismerkedni, és nagyon szimpatikus lesz egy pasi. Vagy csak véletlen összeismerkedünk, és fellángolok irányába. Sokszor olyan érzés, mintha odáig lennék érte, annyira szimpatikus. De pár hónap alatt (akár volt valami köztünk, akár nem) ez alábbhagy, és már nem akarok tőlük semmit, nagyon közömbösek lesznek a számomra, sokszor még undort is érzek amiatt, ahogyan korábban viszonyultam hozzájuk. Pedig nem alja figurákról, hanem rendes, átlagos férfiakról van szó.

Mi miatt van ez?


ápr. 26. 00:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
kotodesi zavar.
ápr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Megijedsz tőlük, de lehet hogy nem is tőlük hanem a saját nőiességedtől.

Önbizalomhiány, rossz tapasztalatok, gátlások.

ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem ijedek meg, szimplán nem lesz kedvem hozzájuk.
ápr. 26. 01:58
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet csak titokban félsz elköteleződni?

Amint komolyra fordulna a dolog inkább "dobbantasz" ?

Mennyi idő után jön ez nálad?

3-6hónap?

ápr. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pasik szimpatikusak, hanem az illúzió, amit róluk gyártasz a fejedben, a saját fantáziádért lelkesedsz, nem a valóságért.

Aztán a tévedésed később a pasik hibájának képzeled.

ápr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
18%
Incelek
ápr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem találkoztál olyannal, aki igazán megfelel.
ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
48%
Vagy ha igen, azt is elszúrta.
ápr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Rájöttél, hogy minden ember ugyanolyan lényegében: mind ugyanúgy érez, viselkedik, gondolkodik, nem gondolkodik, stb.
ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Én is sokáig így voltam. Rengeteg pasival kavartam, randizgattam, jöttem össze pár hétre vagy hónapra, de mindnél előjött olyan tulajdonság, ami miatt kukáztam őket. Pl. idegesítő szokások, agresszióra való hajlam (pedig egy diplomás, gazdag, igényes férfiról van szó itt is, nem valami alja pasiról), hűtlenség, csóróság, vagy az érzelmeket nem tudja kifejezni…sok a problémás pasi az az igazság. Aztán megismertem a párom, akiben végre mindent megtaláltam, amit kerestem és hosszú évek után végre elmondhatom, hogy van valaki, akit szívemből tudok szeretni, ritka kincs. Ne add fel, egyszer neked is eljön, csak lehet addig sok gyökérrel kell megküzdened :D
ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!