Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy látszólag utáltátok egymást egy férfivel, de közben vonzódtatok egymáshoz?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Kiderült?
2023. jan. 23. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ilyen csak a filmekben van. Akivel nem szimpatizálok, ahhoz nem vonzódok.
2023. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# én épp ebben vagyok…
2023. jan. 23. 20:56
 3/12 A kérdező kommentje:
3# ezt most bizonyítottad is.:)
2023. jan. 23. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2023. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy utálok valakit, közben meg elepedek érte... Olyan esetleg, hogy beszólogatunk egymásnak, szívjuk egymás vérét és egyebek, az flört és előjáték tizennyolc körül meg afelett... 😁
2023. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Még a zoviba volt ilyen, de érettebb embereknél ez nem működik. Bár sokan megragadnak az ovis szinten, pl. a mónikasóban szereplő emberek anno.
2023. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, mikor kiderult hogy van baratja, elotte es utana is ugyanugy kuldi a tetszest…
2023. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van, de el kell viselnem, mert a munkámat meg szeretem🤷‍♀️


Kevés olyan ember van, akivel nem jövök ki, na ő pont olyan.


Korábban vonzódtam hozzá, mert azt szerettem volna hinni, hogy jó ember, de hát, tévedni emberi dolog 😃


Vagy szeretek valakit, vagy nem, és általában azokat nem, akik nem adnak okot arra, hogy felnézzek rájuk.

2023. jan. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, általánosban. Amikor a srác folyton piszkalt, én meg kergettem. Idősebb korban azért ez marha gaz :D
2023. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos nem oviban, hanem huszonévesen. Megfogott benne valami, és ő is vonzódik hozzám, sőt, randira is hívott. Viszont az eszemmel tudom, hogy nem lenne jó kapcsolat, valószínűleg rengeteget veszekednénk. Vannak értékei, amik tetszenek, de nem hiába veszekszünk már most sokat, eléggé önző és kiállhatatlan tud lenni, olyankor utáljuk egymást. Túlságosan hangulatember, nem tudok eligazodni rajta.

Akivel nincs szimpátia és nem kedves a viszony kezdetben, azzal mi lesz később, amikor komoly problémákat kéne megoldani közösen?

2023. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!