Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti h bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti h bejövök a csajnak?

Figyelt kérdés

Van egy közeli dohánybolt, már évek óta oda járok szinte majdnem mindennap, najó azért van hogy máshova is megyek, de általába ehez a közeli dohánybolthoz szoktam menni.

És már "ismernek" látásból az eladók. Van az egyik eladó csaj, mikor fodrásznál voltam, és utána mentem a dohányboltba , a csaj megdicsérte a hajam. Így mondta: Látom fodrásznál voltál, jól áll.

Én ezt csak simán megköszöntem neki

Ez bók akart lenni tőle? Vagy bejövök neki? Ha igen, mit léphetnék erre?

Amúgy kedves csaj, közvetlen.

Csak eddig én nem sokat szóltam hozzá, általába az van hogy bemegyek odaadja a cigit, kifizetem és jövök is el.


ápr. 26. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy jól áll a frizura szerinte neki, de lehet szerintem meg nem. Még nem jelenti azt, hogy bejössz neki te. Beszélgetni kéne vele ha neked tetszik.
ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neki-neked*
ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Megdicsérte a hajad. Ennyi. Semmi konkrét nem történt.
ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még önmagában nem jelent semmit de ha elkezdenél vele beszélgetni esetleg megkérdeznéd nem innátok-e meg valamit egyik nap mikor szabad más lenne a szisztéma.
ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A boldogság nem létezik ***** válasza:
"jól áll a hajad" - mondja ő - "a barátomnak is tetszett, nézd csak épp ott jön!"
ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!