Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a párotok néha nőies dolgokat csinál, pl. női arckrémet/tusfürdőt/arcmaszkot használ, forró fürdőt vesz, manikűröshöz jár, stb?

Figyelt kérdés
ápr. 26. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Időnként nem, de egyre sűrűbben, vagy, hogy több időt tölt el vele mint én az már zavarna.
ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom női arckrémet tusfürdőt nem használ :)


De általános arc-bőr krémeket használ ebben pl. semmi nőiesség nincs.


Ha valakinek van ideje, még manikűröshöz is járjon ha akar.

ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ápoltság nem egyenlő a nőiességgel. Vannak kifejezetten férfiak számára készült vagy épp uniszex krémek, maszkok. A forró fürdővel meg végképp nem értem mi bajod. Ezektől csak vonzóbb lesz a számomra.
ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem, néha azon spórolunk, hogy egy tusfürdőt veszünk, nagyot, néha férfit, néha nőit. Ha használná a testápolóm, az sem lenne baj.
ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem
ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A forró fürdő mióta nőies?

Amúgy nem zavarnak ezek.

ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna.

Sőt !

Örülnék ha nem 2 perc lenne a zuhanyzás, igényes lenne!

ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nőknél, úgy férfiaknál sem vonzó az elhanyagoltság.


Persze lehet olyanokat írni, hogy 2 perc alaltt összekapom magam, nem vagyok *uzi, a férfi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél stb.


De mindenkinek sokmal vonzóbb lesz ápolt, sima, puha arc, mint a elszarusodott vagy zsíros, kráteres arc. Vonzóbb lesz egy kellemes parfümös illat mint az izzadtságszag meg a benzinszag. Vonzóbb lesz egy tiszta, egészséges,fényes,igényesen nyírt köröm mint egy retkes karom. Vonzóbb lesz egy sima,selymes,illatos bőrű férfi, mint egy izzadt,rücskös,szőrös, stb.

ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Látod a nőket nem zavarja.

Legfeljebb büdös előemberektől kapod meg a kritikát, de gondolom nem az ő véleményük számít.

ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

női arckrémet/ - van férfi arckrém is, de ha egy női krémben találta meg a bőréhez valót, akkor rendben van.


tusfürdőt/ - én használok férfi tusfürdőt, de ha talál jó illatú nőit, akkor oké. (Nekem kevésbé jönnek be a női tusfürdők illata)


arcmaszkot használ, - nem zavarna


forró fürdőt vesz, - örülnék is neki, ha szeretné a forrót, mert akkor tudnánk akár együtt is zuhanyozni, de sajnos a kedvelt hőmérsékletünk nagyon eltér, így néhai közös zuhanyos romantikázás után nekem még a komfortérzetem miatt maradnom kell kicsit, hogy leforrázzam magam.


manikűröshöz jár - na ezt nem bírnám. Én sem járok. Sok dolog nincs egy körmön, otthon le lehet vágni, meg reszelni, de ha valami körömágy problémája lenne, vagy nem tudom mi, de indokolt neki, akkor természetesen oké.

ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!