Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, ha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket, ha egy nőt vinni kell valahova?

Figyelt kérdés
A páromhoz mindig vonattal megyek, de este ő szokott hazavinni. Engem zavar, mert szerintem úgy fest mintha kihasználnám, vagy legalábbis visszaélnék a helyzettel. Nyilván ő mondja, hogy hazavisz, de attól tartok, csak kötelességből teszi. Ilyen benzin árak mellet nem utazhat az ember oda-vissza 70 km-t. Sokkal olcsóbb, ha vonattal megyek haza. Ti mit gondoltok erről?
márc. 4. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
1x egy melóhelyemről azért rúgtak ki, mert a páromat furikáztam inkább. :)
márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar. Sőt, amilyen közbiztonság van a tőmegközlekedésen, nem is nagyon örülnék ha vonatozna.
márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Oda-vissza 70km nem olyan sok, én 60km-re járok dolgozni, a csaj akivel találkozgatok meg 25km-re lakik.

Egy olyan kocsival mint az enyém, ami 7 liter körül eszik, olyan 3 ezer forintból fordul meg ezen a 70km-es úton, ennyi csak nem fogja tönkretenni.

márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

De ezt miért tőlünk kérdezed? Én ezen vagyok meghalva ezen az oldalon, vannak érthetően összezavaró szituációk, de ez nem az.


Felnőtt ember, kifejezi, hogy számára nem gond, sőt öröm hazavinni téged, ennek ezernyi oka lehet, de ezt csak és kizárólag ő tudhatja, hogy miért. Benned ez bizalmatlanságot kelt, ez is rendben van, nincs veled baj. De miért vadidegen emberek véleményét kéred ki erről? Miért nem vele szánsz 3 percet erre elköszönéskor? Nem értem. :D

márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

4-es!


Azért mert ez az oldal erre lett kitalálva.

márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Neked nincs önbizalmad.

Sokkal nagyobb áldozatokat is hoznak az emberek.

Nehogy már 3000 Ft tönkretegye….

Mi nők meg öregem, feladjuk a karriert, kihordunk 1-2 gyereket, feláldozzuk az otthoni komfortérzetünket is sőt az egész életünket sokszor. Mosunk főzünk takarítunk.

Ennyit igazán megtehet egy férfi…..

márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Meg milyen duma ez hogy sokkal olcsóbb ha vonattal mész haza 🤷🏼‍♀️

Te a párja vagy , akit szeret. Nem egy idegen aki odamegy és kihasználja.Egy férfinak ez természetes és nem kínos.

Nem ékszereket kértél vagy egy MK táskát….

Nyugi! Sokkal többet is szoktak nyújtani egy fuvarnál….

Én most kórházban vagyok, és a férjem fog hazavinni , nehogy már sajnáljam magamtól és busszal cipekedjek, mikor gerincsérvem van.

Körbeugrál, de nekem nem is kellett volna másmilyen ember.

Ha hazavisz, még meg is ünnepeljük ( az is pénzbe kerül).

Nincs önértékelésed. Te egy szép és értelmes nő vagy, megérdemled hogy egy normális úriember legyen a társad. Gondolkozz így! Mindig!

márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Baaaa..... Én mindenhova viszem a csajomat. Munkába, vagy onnan haza, különféle bevásárlóhelyekre, randizni, hétvégente 100-200 km-ekre túrázni vagy csak élvezni a tájat, tavat, havat, hajókázást...
márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Ezt alapból megteszi egy fiú , látod!

Neked nincs önbizalmad, fontos lenne hogy belásd, hogy te egy értékes ember vagy, megérdemled.

Mert ha ennyire nem tartod magad semmire, akkor fogsz rossz embereket kifogni, akik semmit nem nyújtanak , ki is használnak, mert úgyse érsz semmit saját magad szerint sem.

Van akit nyaraltatnak, van akit körbeugrálnak valóban.

Az hogy hazavisz , nagyon alap csak……

márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha zavarná mondaná, nyugi. Én par alkalom után felajánlottam hogy jöhetek vonattal is az sokkal olcsóbb, mert nálunk kb 100 km oda es vissza a távolság. És elfogadta még örült is. Mondjuk én kevesbé,de teljesen jogos hogy inkább en költsek 2-3000 Ft-ot, mint ő kb 10-et. Ha mentünk valahova azt ugyis ő állta.
márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!