Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem költözöm el külföldre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem költözöm el külföldre, öreglány maradok?

Figyelt kérdés

2 idegen országban éltem eddig, mindkét helyen a mostani énem 180 fokos ellenkezője voltam. Napi szinten kijártam este, ismerkedtem, nyílt vagyis "open-minded" voltam, mindenféle elvárások nélkül nyitott voltam az ismerkedésre, bárhol bármikor (buszon, metrón, a boltban, buliban stb.)


Egyik helyen sem érdekelt, minimálisan sem, hogy XY mit dolgozik/van-e kocsija/meghív-e bármire. A fontos az volt, hogy Őt megismerjem, és jól érezzük magunkat. Én fizettem a részem, ha elmentünk valahova, vagy már előbb ott voltam kikértem az italom így nem volt még kellemetlen sem.. nagyon élveztem, és nagyon pozitív tapasztalatok voltak. Másképp el sem tudom képzelni.


Budapesten ez úgy van, hogy nem vagyok nyílt semmilyen ismeretségre, úgy érzem ismerem az itteni férfiakat, és nem kérek belőlük. Ha mégis lenne valaki, ott nagyon magas elvárásaim lennének (egzisztencia, munkája, anyagi helyzete stb.)

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy itt jó lehet egy párkapcsolat. Nem tudom miért.



Nem tudom miért van ez így, mert én alapvetően az első vagyok. Az az igazi énem, de Budapesten ez valamiért nem tud kibontakozni, nem tudom miért. Mi lehet ennek az oka?


ápr. 27. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Csalódtál magyar pasikban és most az összesre kivetíted.
ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
A magyar pasiktol, az orszagodban, a foldeden varod a biztonsagot,mert itt akarsz csaladot
ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak a magyar pasik, hanem a magyarok többsége bevan fordulva, unott és csak van.
ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress mérnök pasit! Azok normálisak.
ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
hu mekkorát büfögtem more
ápr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Magyarul aranyásó vagy, és a magyar férfiak nem elég gazdagok neked.
ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sznob vagy, szűklátókörű és generalizálsz. Ezzel a világnézettel nem találsz párt. Vagy menj pszichológushoz vagy keress külföldit, ha neked az jobban fekszik.
ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"úgy érzem ismerem az itteni férfiakat, és nem kérek belőlük"

Kár általánosítani. Viselkedj úgy, ahogy külföldön tetted. Akkor olyanokat fogsz találni, akik bejönnek neked.

ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy bekattant görcsösség, amit ki kéne ütni.

Az pedig teljesen más aspektus vagy más aspektus szerint kell működnie, hogy hol szeretnél élni. Ha hív egy hely, akkor ott fogsz szerelmet is találni.

ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!