Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikből lesznek az "öreglányok"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikből lesznek az "öreglányok"?

Figyelt kérdés
Tehát azok akik egész életükbe egyedül maradtak.

2013. okt. 17. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Belőlem :D
2013. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azok, akik egész életükbe egyedül maradtak.
2013. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vénlánynak hívják inkább őket és régen azokat tartották annak akik egy bizonyos korig vagy egyáltalán nem mentek férjhez (jobban megfogalmazva senki nem akarta elvenni őket)
2013. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az öreglányok nem maradnak egyedül,csak azok öreglányozzák őket, akik a nyomukba nem érnek még ifjoncként sem:DD


Akikre te gondolsz, azt vénlányoknak hívják, ők azok akiket macskás-néniknek hívják.

2013. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3 Ez egyszerre volt:DD
2013. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
emberekből lesznek. jellemzően nőnemű emberekből.
2013. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azt gondoltam hogy emberekből azt is gondoltam hogy nőkből, inkább arra lennék kíváncsi hogy ennek van e valami oka hogy egyedül maradnak
2013. okt. 17. 12:56
 8/15 anonim ***** válasza:
biztos válogatósak meg lusták mint én :)
2013. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olyanokból mint én: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__494..


Vagy akik valamiért nagyon begubóznak és nem ismerkednek.

2013. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akire te gondolsz azok a vénlányok. Sajnos ismerek ilyeneket. 30 év körüliek és többségük még szűz. Végzettségük nincs, az állat tartàsból éldegélnek. Tehenet, tyúkot, pulykát, libát nevelnek, tojást, húst és tejet adnak el. Mellette az önkormányzati intézmények takarításából élnek. Magukra ingénytelenek. Csak fürdenek, semmi divatolás, smink vagy testápolás.

De nagy városban, tanult, dolgozó nőknél is előfordul. Ezek a nők nem akarnak megállapodni, nem akarnak gyereket vagy épp akarnak de kifutnak az időből, munka vagy tanulás miatt.

2013. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!