Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy többnyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy többnyire csak azok a pasik jönnek be akiket én nem érdeklek? Vagy akik érdeklődnek irántam azok nekem nem jönnek be.

Figyelt kérdés
A legtöbb pasinak akinek bejövök az vagy házas vagy van barátnője, ők nem érdekelnek mert nem vagyok olyan aki miatt családok mennek szét. Meg nem szeretnék a "3." lenni. De miért csak nekik jövök be?

ápr. 27. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Általában az ember kívánsága úgy sikerül, mint a mágnes: hamarabb talál olyat, akivel nincs vonzalom, mint azzal, akivel lenne és a saját elgondolásának/vágyának is megfelelne az egyed.
ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak nekik?
ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Többnyire igen sajnos.
ápr. 27. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne add fel és a foglaltakat zavard el, nem járnál jól velük. A türelem rózsát terem.
ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

El szoktam őket zavarni, nem hiányzik nekem ez az egész.

Csak hát jó lenne ha találkoznék valakivel.

ápr. 27. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen valóban nem egyszerű, sajnos aki vonzóbb külsőre és rendben van úgy mindenhogy személyiségre is, azok legtöbbször már mind foglaltak. Olyanok viszont nem jó bulik, mert nem gondolják komolyan.
ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért te milyen nő vagy?


Írj pár gondolatot magadtól így talán ki tudjuk találni hogy miért ezek a pasik jönnek mindig képbe.

ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig válogass amíg megteheted. Life is too short.
ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"A legtöbb pasinak akinek bejövök az vagy házas vagy van barátnője" ezeknek nem jössz be, csak dugni akarnak téged pótkeréken. Ne legyenek illúzióid.
ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!