Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a nárcinak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a nárcinak egy titkos kapcsolata, aki tud az összes többi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Es az a titkos kapcsolat nem akar hivatalos lenni, es együtt szerveznek mindenféle kavarást pl a hivatalos barátnönek….

Mi ez az agyficam ami ezekkel az emberekkel van?


ápr. 27. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Téged miért érdekel? A "párja" is nárci, vagy mindkettő "csak" rossz ember?
ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogom van kérdést feltenni, es érdekelhet, anélkül, hogy neked magyarázkodjak!
ápr. 27. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon érdekes a kérdés. Hasonlóban volt részem. Nőként egy nárci ffit engedtem be az életembe mondván "barátok" vagyunk. Én nem tudtam még akkor hogy baj van vele. Szédített is de én mindig közöltem, hogy barátok vagyunk. Aztán elkezdett mindent megosztani velem. Akivel élt nő és a többi nő dolgait. A szüleit stb.

Bár én nem szőttem terveket vele.

Sajnos nagyon beteg az ilyen ember és nagy károkat tud okozni.

ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 mashoz még annyit,hogy mai napig nem értem az egészet. 2 év eltelt így. Ép ésszel nem lehet felfogni ezt a viselkedést. Nincs értelmes magyarázat rá
ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de neked bevallotta
ápr. 27. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem egészen. Rendszeresen hazudott,de én nagyon jó megfigyelő vagyok. Voltak közös ismerőseink is ez sokat segített. Sokszor probáltam a személyiségzavarról nárcizmusról feszegetni a témát vele.

A nőket is elmondta de sokat utólag tudtam meg.


Az ilyen embereket akár mennyire is nehéz és fájdalmas,ki kell zárni az életünkből.

ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Így van. Csak nehez rajönni h milyenek is, mire rajössz, 2-3 ev eltelt. Van aki sose jön rá.

A nárci exem elöttem levö baratnöje, (en szakitasuk utan 1,5 évvel leptem a kepbe) sose tudta meg, hogy a baratom egesz háremet tartott, es azok között volt egy, aki allandó volt, egy hazas nö, es csalta vele a volt baratmöt vegig es engem is) söt az elözö csajt meg össze is hozta a növel, es az elözö csaj sose jött ra semmire, hanem hitte h minden az ö hibaja volt es a baratom folyton vitatkozott vele es gyülölte, kihasznalta, ribinek szólongatta, mert a vege fele a nö is megcsalta, de ö nyîltan bevallotta es maig is abban a hitben el, h ö rontotta el a kapcsolatot. (megmutatta az smsezéseiket)

En rajöttem, mert nekem lehet jobb megfigyelöképességem van, mert amilyen primitív bunkó volt, annyira raffinált es magasszintüen csaló, aljas. Egyszeruen a lehetetlent vittem véghez, kigogyóztam, hogy kicsoda, teljesen egyedul, közös ismerösök nelkul

ápr. 27. 23:26
 8/12 anonim ***** válasza:
7: Álnevet használt?
ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem. Minek használt volna es hol?
ápr. 27. 23:37
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

9: Ezt írtad: "kigogyóztam, hogy kicsoda, teljesen egyedul, közös ismerösök nelkul"

"Minek használt volna es hol?"

Csalásokhoz, mindenhol.

ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!