Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok érfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok érfi meg nő a külső alapján keres magának Párt? Sok férfi megitéli a lányokat a külső alapján ès mègmegsem próbálja ismerni az illetőt de már itélkezik felette hogy jajj milyen Ronda vagy megilyenek nekem te nem kellesz

Figyelt kérdés

Miért van ez?

Én sosem a külsőt nézem engem nemérdekel hogy nézki a fiú vagy férfi lehet teltebb akár fogszabályzós akkor lehet kopasz engem nem nagyon èrdekel hogy nézki külsőleg mindenki úgyszèp ahogy van engem az érdekel hogy milyen a belső szépség mert hiába nézki jól az illetős hs belűl egs bunkó köcsög értitek Pl most azoknak szólok akik külső alapján itélkeznek hogy ti sem örülnètek annak hogy ha Pl találnátok egs szép gyönyőrű lányt belül meg Pl bunnó meg csúnyán beszél Sőt akár gyilkos hajlamai vannak Pl megakkor Piszkálja a másikat èrtitek

Azok válaszát is várom akik a külső felett itélkeznek!

És a belső egyáltalán nemérdekli Őket hogy mégis miért itélkezdtek külső alapján?!

Mondjátok mármeg


Én 25 éves vagyok de eddig mégnem volt idáig párkapcsolatom mert folyton elutasított mindenki de idén rám talált a szerelem találtam végre egy olyan férfit akivel sok a közös vonásunk és a közös dolgaink mindketten majdnem ugyanazokat szeretjük Pl én szoktam gitározni és ő pont most akar megtanulni gitározni megis lepődtem hogy ennyi sok a közös dolog bennünk mindketten budapestiek vagyunk idén januárban jöttünk össze.



ápr. 27. 23:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
*belsejét
ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem lesz igaz kérdező ez az állítás. A vonzalom nagyon fontos, hogy működjön a kémia. Csak Belső tulajdonság alapján nem lehet beleszeretni senkibe. A belső tulajdonság is nagyon fontos, hiszen az dönti el egy pár további sorsát, hogy együtt maradnak vagy sem. Szokták mondani, hogy a külső megfog a belső megtart. Az hogy kinek mik az igényei ezt mindenki magának dönti el.
ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
61%
25 évesen valaki így gondolkodik? Te valami infantilis barom vagy, szerintem azért nem volt eddig párkapcsolatod, valami nem okés ott fennt veled a toronyban és ahogy látom nem csak én vagyok ezzel így.
ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy válogat ahogy akar. Nekem csak a jóképű férfiak tetszenek. Annak mi értelme ha undorodok tőle?
ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Hát végülis igazatok van tényleg fontos lehet a vonzalom én mondjuk vonzódok a páromhoz mert egy nagyon jó képű fiatal ember.

Azért utasítottak mindig vissza mert mindig egy kretént sikerült kifognom mert bunkóak voltak pedig szépen kedvesen szóltam hozzájuk ennek ellenére is bunkóak és lekezelőek voltak nem tisztelték meg azt,hogy én kedvesen szóltam hozzájuk!

ápr. 28. 13:02
 26/41 A kérdező kommentje:

20adik nak üzenem hogy kitérdekel ha nem teszek vesszőt?

ne ez legyen már a legnagyobb gondod!

Én nem szoktam vesszőt tenni mikor telefonon vagy gépen írok én csak akkor teszek vesszőt amikor hivatalos embereknek írok üzenetet.

ápr. 28. 13:07
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

26.


Kezd kirajzolódni rólad egy kép a fejemben, hogy milyen lehetsz és hidd el nem túl jó. Azok után ahogyan reagáltál a 20-as válaszoló kommentjére még inkább ebbe az irányba mentél.

ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Milyen irányba?

Én csak leírom a véleményem

egy szót sem írtam el megha elírtam is miért baj?

Nem értem

ápr. 28. 13:16
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Semmi Kérdező, veled minden rendben van, ez a lényeg :)
ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

20-as válaszoló vagyok.

Nem csak a vesszőkről van szó, de ennél jobban már tényleg nem megyek bele…

ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!