Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már együtt öreg férfival?

Figyelt kérdés

Újabban ellepték a gyakorit a 30-40-50 éves faszik, akik tinilányokra utaznak és bizonygatják, hogy mekkora sikerük van a fiatal lányok körében. Ez elég kitalációnak tűnik, de én nem vagyok lány, érdekelne a ti véleményetek, tapasztalásotok. Próbálkozott már be ilyen öreg férfi? Lett belőle bármi vagy csak ezeknek a fura emberek fejében élnek ilyen szituk?


17F



jan. 14. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

"Nyugi, ez csak kamu. Aki olyanokat ír, mint az 1-es és a 8-as, azok magukkal is el akarják hitetni, hogy ez egy gyakori jelenség, pedig nem az. Én elég sok csajjal jóban voltam a sulimban, sokat tudtunk egymásról és érdekes módon egy olyan eset sem került elő, hogy valamelyikük lefeküdt volna 30+-os emberekkel. Természetesen nincs bizonyítékom az állításomra, viszont bárki, aki megkérdez a témában tiniket, nagyon hasonló eredményre fog jutni, mint én." - írta egy 18 éves lány egy másik kérdéshez. Abszolút egyetértek vele. Természetesen vannak megvezethető lányok, ezt nem tagadom, de a gyakoris emberkék egy ezt általános és természetes jelenségnek írják le, ami abszolút nem fedi a valóságot.

Kizártnak tartom, hogy ezek az emberek komolyan gondolnák, amit írnak. Ezek egyszerű trollok, akik így provokálják az embereket.

jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Voltam... Sok pénzt kaptam. Azért az 5 perc szipszopiért az a 10000 forint megéri.
jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
#2 Milyen érdekes, hogy pont egy ilyen kérdésnél tűnik fel az a "2 és fél pipás" hasznossági mutatóval rendelkező ember, akinek több válaszát is törölték már pedofília miatt...erre lánynak adja ki magát.:D
jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
3# szomorú, hogy nem bannolnak ki a folyamatos trollkodás miatt.
jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szipszopi, ember ez annyira átlátszó. Nincs olyan nő a világon, aki leírná ezt
jan. 14. 13:07
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
30-40-es pasi nem öreg, és igen, voltam és vagyok. 21/L
jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
30 éves pasas hol öreg te szerencsétlen? Persze hogy férfit keresnek amikor meztelenül nőt legfeljebb képeken láttatok.
jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
#7 Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.
jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7. Egy 16-7-8 éves lányhoz képest igenis öregek
jan. 14. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
te az őskorból időutaztál 2024-be, kérdező? azóta jóval nagyobb lett a várható élettartam, már nem számít egy 30 éves öregembernek
jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!