Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudják a nők hogy mit okoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudják a nők hogy mit okoznak a rondának titulált pasiknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy például van egy rendes, megbízható, stb. srác akit eltesznek mindig csak barátnak, utána meg a srác végighallgatja, nézi hogy a csajt hogyan alázza meg, veri meg, csalja meg, használja ki az aktuális barátja. Ilyenkor végighallgatja a "bárcsak olyan pasit találnék mint te" és hasonló szövegeket. Persze megmarad mindenkinél örökre barátnak.


Én már úgy vagyok hogy nem is barátkozom már nőkkel. Ha látom hogy nincs semmi esélyem, inkább levegőnek nézem őket. Már kaptam meg azt is "ha 35 éves koromra nem találok egy normális pasit, akkor majd megkereslek és lehet valami mert biztos jó apa lennél". Hogy lehet ilyet mondani? És még csak nem is egyszerű és unintalligens a nő.


Már inkább elkerülök minden nőt, rájuk se nézek mert barátkozni és a pasizást végignézni nincs sok kedvem. Amúgy én a mások szerint hozzám illő nőkkel próbálkoztam a múltban, de úgy se volt sikerem.


Miért nem tudják a nők békén hagyni az olyanokat mint én? Miért kell nekik a mi barátságunk mindenáron? Miért kell utána az orrunk alá dörgölni a pasikat meg hogy mi hogyan volt? Jó érzés hogy van valaki aki előtt lehet húzni a mézes madzagot, ha meg baj van lehet hozzá rohanni? Utána meg levegőnek nézni mások társaságában és kinevetni ha bepróbálkozik?



2014. márc. 24. 10:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

"Én már úgy vagyok hogy nem is barátkozom már nőkkel."

Ha a pasija akarsz lenni, akkor ne barátkozzál (te szerencsétlen).

2014. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Egy dolgot tartok szánalmasnak egy pasiban: a siránkozást....
2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Mint nő mondom:

a "bárcsak olyan pasit találnék mint te" bűvös mondat számomra felkérő keringőre. Hölgyválasz. Csak azoknak a férfiaknak mondom, akikkel el tudnám képzelni a párkapcsolatot, de nem tudom, hogy ő ebbe benne lenne. Így ha ezt ziccert nem veszi fel, akkor nem is reménykedek mélyebb dologban. De ha pozitívan reagál rá, akkor az jel nekem, hogy van esélyem nála.

2014. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
De oda-vissza működik. A férfiak között is van ilyen, nem csak a nők ilyenek. Nyilván te nőkkel találkozol, mert férfi vagy. De ugyanígy elfordul ez a helyzet fordított esetben is.
2014. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Tudják, és SZVSZ szándékosan csinálják. A friendzóne-t is azért találták ki hogy száműzhessék valahová azokat a pasasokat akiktől ugyan semmit nem akarnak, de elfogadják a szimpátiájukat és hülyíteni tökéletesek.

Ugyanezen okból kifolyólag inkább én is elkerülöm a nőket, ár-érték arányban a lehető legrosszabb választás.

2014. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Ez azért van mert nem egy Hapsit látnak benned hanem egy biztos támaszt Aki mindig ott van, ha éppen bajban vannak. Olyan testvér,barát pótlék "szerűség" akinek bármit el lehet mondani. Ők megértésre és bátorításra vágynak Tőled, hogy segíts Nekik talpra állni, de nem viszonoznak szinte semmit...."Energiavámpírok".

Ha hagyod, hogy ezt csinálják Veled, akkor ne sajnáltassad Magad!!! Hagyod, hogy kihasználjanak és szórakozzanak Veled akkor nem túl sokra tartod Magad!!!

37F

2014. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem barátkozom így férfiakkal. Haverjaim vannak de nekik sosem beszélek lelki dolgokról.

Egyébkénr nem azért csinálják, hogy kínozzanak (mézesmadzag elhúzás).

Te se vagy komplett különben ha ilyenkor egy csaj mellett maradsz. Számomra ellenszenves, hogy valaki barátságot tettet miközben rám csorgatja a nyálát, ha akarsz valamit mond ki. Barát meg szánalomból ne legyen senki. Megnyugodhazs nem mindenkinek kell a barátságod mindenárom. Engem a hideg rűáz az ilyen nyivákolós fiúktól, amúgy is a férfiakat szeretem.

2014. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Bocs az elgépelésekért vacak a billentyűzetem.
2014. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De akivel te nem barátságot képzelsz el,azzal miért barátkozol? Hívd el randizni,bókolj neki,ismerkedjetek mint férfi a nővel. Akivel egyszer barátinak indul a viszonyom,nehéz bármi mást elképzelnem. Ha meg eleve úgy indul a dolog,hogy tudom,akar tőlem valamit a srác,akkor mindjárt el is gondolkozok a dolgon.
2014. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Nincs szánalmasabb a rinyálós, önsajnáltatós, élhetetlen nőnél. Ja de, az ilyen férfi.
2014. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!