Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban lévő férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő férfiak, akik együtt éltek a párotokkal, hogyan telik nálatok a hétvége, ha szabad? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Tartalmasan. Kirándulunk, randizunk, csak vele foglalkozok.
ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már semmit. ki vagUnk pusztulva. Nincs semmire sem erőnk. Max bevásárolni megyünk.
ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazság szerint többnyire a barátokkal is csak hétvégére tudok időzíteni, sokat utazni is szeretek, közben párom mostanában már nem annyira kimozdulós, így külön programjaim is bőven szoktak lenni. Ez egyáltalán nem zavarja, mindig átbeszéljük a héten előre, illetve találunk időt filmezni vagy együtt főzni. Az igények mások, de a kapcsolatunkat ez nem befolyásolja. Utazás változatosan vele, mással, egyedül is szokott lenni. Bár az nehezítő körülmény nálam, hogy társaságban senki nem szeret senkit. Ezért sem tudom összehozni az embereket közös programra.


35/F

ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Változó. A feleségem pl most kint olvas a kertben a hintaágyon, én meg kockultam egész nap. Van, amikor kirándulunk, túrázunk, várost nézünk, utazunk, wellnessezünk. Van, hogy kertészkedünk vagy bográcsozunk. Olyan is van, hogy vásárolgatunk, barátokkal vagyunk, rokonokkal vagyunk. Aztán olyan is van, hogy ő elvan a saját dolgával én meg az enyémmel.

Az is elég gyakori, hogy este gondolunk egyet és elmegyünk valamerre, aztán másnap délután érünk haza. :D

máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!