Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt is nekem kéne "elnézn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt is nekem kéne "elnéznem"? Tulreagálom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a barátommal kb egy évre távkapcsolatba kerültünk, hetente tudunk csak találkozni, hétköznap sokszor keveset beszélünk csak, tegnap is pl este kb 10 percet.


És az elmúlt 2 hétvégén is keveset voltunk együtt, mert neki kivételesen dolgoznia kellett.

Most hétvégén - mivel szombat munkanap lesz (okt. 31-et dolgozzák le), valószínű dolgoznia kell. DE elvileg arra a napra szervez valami ismerőse paintball-ozást. Ez nem is zavart, hadd menjen, a többi időt ugyis együtt töltjük. Aztán amikor realizálódott bennem, hogy dolgozni fog szombaton is, és utána elvileg paintball-ozni megy - ez egyenlő azzal, hogy megint keveset leszünk együtt - igenis zavarni kezdett.

Én nyilván szóvá tettem, hogy zavar, hogy ő munka után paintball-ozni megy inkább, mint hogy velem legyen, elvégre kb 3 hete töltöttünk együtt ténylegesen egy kicsit több időt mint 2-3 óra.

Ő meg kiakadt, hogy mert mikor menjen, ha nem hétvégén, mindig hétvégére szervezik ezeket. Persze, ezt fel is fogom, mondtam is neki, hogy ha nem dolgozna nem zavarna, de így, hogy szombaton is 2-ig dolgozik utána meg 3-4-5-től paintballozik 2-3 órán keresztül, aztán még ott az emberekkel elvan, meg hazamegy, fürdik, stb, igenis zavar.


Én ugy gondolom, hogy neki kéne most lemondania azt a nyomorult paintball-t, és nem engem félrerakni, mondhatná hogy bocs fiuk, majd legközelebb, pláne hogy semmi nincsen még lefixálva.


Szerinte hisztizek, meg "mikor menjek? mindig hétvégére lesz szervezve" - mindig ezt mondogatja, mintha azt hinné, hogy az a bajom, hogy hétvégén megy, mikor otthon vagyok.



2016. okt. 11. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen helyzetben, és egy picit rosszul esett, de átéreztem, hogy a páromnak legalább annyira szüksége van feszültséglevezetésre, "pasis programra", mint a velem töltött időre.

Mit nyersz, ha lemondja? Frusztrált lesz, hogy nem azt csinálhatja, amit szeretne, és lehet, hogy együtt tölt veled pár órát, de biztos, hogy nem jó szájízzel.

Én ebben az esetben megkérném, hogy vasárnap legyünk együtt a lehető legtöbbet, szombatra meg szerveznék valami csajos programot, hogy ne otthon puffogjak magamban.

2016. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A hét többi napján megvan a maga pasis programja, tegnap pl azért nem tudtunk beszélni 10 percnél többet, mert a zenekarával próbált fél 6-tól fél 11-ig. Sörözni jár el, focizni.


Arról nem is beszélve, hogy Ő ígérte meg, hogy más lesz a prioritás mostantól, hogy távkapcsolatban leszünk. Ő ígérte meg, hogy nem fog így eljárkálni ha otthon vagyok, és velem lesz, így is kb "én tettem volna szívességet" azzal, hogy abból "sem csinálok ügyet", hogy egyáltalán elmegy paintball-ozni az ígérete ellenére.

2016. okt. 11. 12:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Én tökre megértelek, sajnos én is néha ezt érzem, hogy a barátomnak fontosabbak a haverok, mint én. Nem tudom, ezzel mit lehetne kezdeni, változni valószínűleg már nem fog. Így marad a megszokás.

Ilyenkor szoktam én is csajos programot szervezni magamnak.

2016. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor itt nem a szombattal van a gond, hanem úgy általában a kapcsolattal.
2016. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De EGÉSZ NAPRA szervezzek csajos programot?

Mert ha dolgozik meg paintball-ozik akkor leghamarabb 8-9 fele találkozunk. Tök jó, egy fél estét együtt leszünk, mert ő is fáradt, én is ki vagyok merülve mert hét közben nagyon sokat tanulok, ergo 11 fele kidőlünk. Másnap meg hiába mondja hogy "majd korán kelünk", 10-nél hamarabb nem bír felkelni.

A vasárnap meg ugy telik, hogy reggeli, ebéd, pakolok össze, és jövök vissza.

Hurrá, megint sokat voltunk együtt.

2016. okt. 11. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Ő ilyen.Ha nem változott meg melletted akkor már nem is fog.Én annak idején otthagytam emiatt egy férfit, mert nem passzoltunk.

Most van egy olyan férjem akinek én vagyok az első a sorrendben.Mehet ahová akar, ő dönt, de legtöbbször velem akar lenni.

Tudom milyen rossz érzés, de én nem akartam úgy élni, olyan rossz kedvem volt stb..Jó ember volt ő, csak velem nem passzoltunk össze.

2016. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyen problémáink azóta vannak, hogy távkapcsolatban vagyunk. Előtte sose volt ilyen. Nem is értem.
2016. okt. 11. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor csak arra tudok gondolni, hogy megízlelte a szabadságot.Persze te is ott vagy neki, de a kettőt akarja egyszerre.

Valahogy ültesd le és mond el neki, hogy ez zavar téged.Mást sajnos nem tudok tanácsolni, mert nem mindegy mit reagál majd.

2016. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat? EZ?! Édesem mi havonta jó, ha tudunk találkozni, mert 1000km-re élünk egymástól. Őt odaköti a munkája, én meg még nem tudok kimenni hozzá - felmondási biszbasz.


Egyébként nem kell állandóan egymáson lógni, ő sem a lábát lógázza szombaton hanem melózik.

2016. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9! Kinek mi a távkapcsolat... ismerek olyan embert, aki össze se jön olyan emberrel, akivel nem tud minimum heti 2x találkozni, mert a heti egy találka már kevés.


Ráadásul mi ezelőtt heti 3-4x találkoztunk, szóval SZÁMUNKRA ez távkapcsolat.

2016. okt. 12. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!