Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi akarna egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi akarna egy nőt, szó nélkül tudná hagyni hogy a nő veszélyes helyen dolgozik?

Figyelt kérdés

Ejszaka is, mindenfele alakok megfordulnak ott, veszelyes, sokaknak megakad a lanyon a szeme es sokan probaljak felszedni.

Ha egy ferfi akar egy not, szo nelkul tudja hagyni ezt a munkahelyet?


ápr. 28. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Miben más?🤣 Igazából ha te vagy a pasi nem is félted...csak féltékeny vagy.
ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Mert alja munka, alja emberek között.
ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem óriási red flag, ha a pasi már az ismerkedés alatt beleszól, hogy hol, kivel és mit dolgozol. Aki erre hivatkozva munkahely váltásra akar rászorítani, meg olyanokat mond, hogy majd ő inkább eltart, meg anyagilag kisegít, csak mondj fel, az ezt nem szívszerelemből teszi.

Ez tipikusan a bántalmazó kapcsolatokra jellemző. Selyempapírba csomagolva adja elő, hogy ez a te érdeked, és neked akar jót. Közben meg a nagy ló🌳Szt! Egyrészt betegesen féltékeny, nem tudja elviselni a gondolatot, hogy másra egyáltalán rámosolyogsz vagy kedves vagy a vendégekkel. Magából indul ki, hogy ő hasonló helyzetben nem hagyná ki a ziccereket, dugna mindenkivel.

Másrészt anyagilag kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz. Akkor se tudsz tőle menekülni, ha leveszi az álarcát, és jön a lelki vagy a fizikai bántalmazás. Nincs hová, nincs miből. Rosszabb esetben azt is ő dönti el, hogy mit és mennyit eszel, hisz ő adja a pénzt.


Ha van egy kis eszed, az ilyen pasit nagyon messzire elkerülöd.


A "veszélyes" munkát meg te választottad. Nem kötelező, ha nem érzed magad biztonságban, nem tudod a vendégeket kezelni, akkor inkább mondj fel!

Mondjuk én dolgoztam hasonló helyen (egy egyszerű kocsma, semmi extra). Nekem semmi gondom nem volt a vendégekkel. Sőt, nagyon sok hasznos kapcsolatot lehetett építeni. Olyan volt, hogy lekéstem az utolsó buszt, és a környék legnagyobb csirkefogója vitt haza kocsival, nehogy bajom essen.

ápr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os nem nem más dolog, csak a férfiak egyrésze szeretné megszabni, hogy a nője mit csináljon.


Az ilyen pasit úgy ki kell rúgni, mint a franc. Az én állásom, neki semmi köze hozzá.

ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!