Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az ha azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha azt mondják, hogy a férfi azért nem próbálkozik be egy lánynál mert "veszélyesen ártatlan"?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki nekem nagyon bejön, viszont én inkább visszahúzódóbb vagyok. Csak köszönni szoktunk egymásnak, beszélni még nem volt alkalmunk.

Aztán szoba jött ez, hogy miért nem próbálkozik be nálam (mert amúgy majd minden új csajjal leáll ismerkedni) és erre mondta a kollégám, hogy bizonyára veszélyesen ártatlannak talàl.


2022. jan. 15. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Nem tűnsz nyitottnak, zárkózott vagy. Jóérzésű férfi általában kerüli az ilyet, mert minek szenvedjen egy ilyennel, amikor sokkal jobb fej nyitott csajokat is fűzhet?
2022. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg akinek a testiség messze fontosabb, mint az érzelmek és a másik személyisége, megismerése, az mindhatja azt, hogy "ez túl ártatlan, nem éri meg foglalkoznom vele".

Én így képzelem el ezt az utalást.

2022. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cuki vagy, de nem szexi.
2022. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!