Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nyomoz utánam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nyomoz utánam és minden személyes dolgomat átnézi. Szerinte ez normális, szerinte nem lehet titkunk egymás előtt. Szerintem sem, de magánszférára nekem szükségem van. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Ő velem lenne 0-24 be, én sokszor egyedül. Ilyen a természetem. Szükségem van egyedüllétre. Ezt is nehezen viseli. A féltékenységnek állitólag oka van,Gyerekkorom óta szerelmes volt belém a párom 16 éves voltam és nem állt szándékomban lekötni magam, Ő viszont megsértődőtt és az ország másik végébe költözött. Elfelejteni nem tudott és egy kapcsolatba menekült Ahonnan folyton keresett 18 éves koromban újra találkoztunk egy pár napot egymással töltüttünk mielőtt ez megtörtént ő egyből elhagyta a párját és én eltűntem. Megijedtem,kamasz voltam és ismét nem akartam komoly kapcsolatot. Nekem nem volt olyan erős érzelmem felé mint neki hússzú évek óta. Mostmár egyedülállóként kezdtünk el randizni,ebből kapcsolat lett. 1 éve járunk. Nem bízik bennem, azthiszi újra elhagyom,vagy megcsalom. Folyton a telefonomban turkál, mindent kinyomoz nem mer egyedül hagyni még a szüleimnél sem. Együtt élünk. A közeli boltba is fél kiengedni"nehogy megtámadjanak"

Én vele szerettem volna maradni, mert minden megvan benne amit szerettem volna, de sajnos a rossz oldala engem kiakaszt. Már nem bírom.


2017. nov. 20. 14:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Idióta voltál, hogy egy ilyen emberrel összeköltöztél, és még nagyobb idióta vagy, hogy nem hagyod el.
2017. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális dolog, egyrészt mert némi privát szféra még a legbensőségesebb kapcsolatban is kell, másrészt a bizalom lenne egy kapcsolat alapja, harmadrészt meg inkább birtokolni akarna, mintsem társként tekinteni rád.

Van még kérdés?

2017. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem, talán csak azthiszem nem kaphatok jobbat és gyenge vagyok kilépni.
2017. nov. 20. 14:52
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!

Ennél rosszabbat nehezen találsz.

2017. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

"Nem, talán csak azthiszem nem kaphatok jobbat és gyenge vagyok kilépni."


Akkor meg ne itt sírj, hanem éld le vele nyomorúságban az életed.

2017. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! A párod bizonyára valamilyen zavarral küzd. Jobb ha tudod, hogy sokszor van az ilyeneknek erőszakos vége
2017. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan vagy kiakadva. Nálam az első ilyen húzás a sárga lap, a második piros...és örökös eltiltás. Ezt magamra nézve is kötelezőnek tartom.
2017. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Attól félek ha elhagyom újra évekbe telne valakit találni akivel családom lehetne és nem szerettem volna késői anyuka lenni. Tudom bután hangzik, de túl sokan vannak ismerőseim körében akik 40 felé szültek, és sajnos nem sok időt tölthetnek majd a gyerekeikkel... Habár azt is belátom,hogy rossz kapcsolatba öngyilkosság babát szülni... :(
2017. nov. 20. 15:06
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
Miért nyávogsz?! Nem érdekel minket a rinyád, maradj vele, szülj neki, aztán viseld el ha megver, amiért beengedted a szerelőt.
2017. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Hát te hülye vagy.


Nem tűnt fel, hogy az ember enyhén kapcsolatfüggő? Ilyennel élből nem kezdünk. Gyerekszülést meg hagyd: egyrészt nem dől össze a világ ha 40 évesen szülsz, másrészt nettó hülyeség, hogy nem találsz magad mellé senkit. Senki nem mondta, hogy könnyű a párválasztás, de te vagy a nő, neked sokat nem kell tenned, hogy új férfit találj ba**ki :D Új frizura, pár új gönc és a fél világ a lábad előtt lesz! Garantálom! Szóval hajrá, lépj ki mert ez se nem élet, se nem kapcsolat aminek a vége erőszak lesz... (ismertem olyat aki gyilkolt mert a másik lépni akart -> ne juss el ide)

2017. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!