Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz utánam minden exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz utánam minden exem “sikeres/ ‘több’ ember”?

Figyelt kérdés

Az utolso ketto exemmel miutan szakitottam rendkivuli utat jartak be. Az egyikuk amig vele voltam el volt hizva 120kg, rossz fizetes, ugyanaz a munkahely 10 eve. En mondtam neki valthatna, szeretnek majd csaladot azert jo lenne…es kedvesen probaltam terelni a fogyashoz.

Majd szakitottam vele tobbek kozott ezek miatt is, nem lattam vele a jovot. (Nem hanytam ezt a szemere, hogy ezek miatt is) Par ev alatt ez a srac odajutott, hogy testepito versenyekre jar, tobbet meg is nyert, munkahelyet valtott szinte azonnal es jol keres, tanul stb.


A masik exem szinten mig velem volt elkezdett hizni, de nem ilyen szinten, emellett borzalmasan lusta volt, hiaba lattam benne, hogy egy zseni es amugy emiatt is voltam vele, mert rendkivuli embernek lattam ot, de mellettem semmit nem csinalt, sehova nem jart el, nem tanult stb, zullott folyamat, majd kb majdnem bekattant es emiatt szakítottunk.

Azota rengeteg dolgot csinal, nagyon sok mindenben tehetseges es ezt mindet kamatoztatja, kulonbozo képzéseket tart, eload stb.


Egyszeruen nem ertem miert utanam es miert nem velem? A mostani baratom is nagyszerunek latom, de mintha mellettem megállt volna az elet. Amikor velem vannak kb, mint valami örültek csak szexelni akarnak, csak velem lenni 0-24 es semmi mas nem szamit.

Vagy ez minden ferfira igaz, hogy kapcsolatban ilyenek?


ápr. 29. 08:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10, Igazából pont azt mondtak, hogy ők kevesek hozzám. Biztosan van valami baj, de mondom állandóan csak szex ment, nem mentek el otthonról sehova. Házasságot terveztek, persze szereztek penzt innen-onnan, de olyan nagyobb eloleptetesek meg karrier csucsok mellettem nem voltak. Aki ilyen versenysportolo lett azzal mai napig beszelek es jo a viszonyunk, azota sincs neki mas. Az utolso exemnek sincs noje, tobbszor vissza akart jonni, de en elitasitottam.

De igen szeritnem is bennem is lehet hjba cwqk nem tudom mi. Am jartam oszicholgoushoz meg elegge gondolkodo vagyok.

ápr. 29. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!