Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi aki az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki az utóbbi idõben eléggé elkezdett érdekelni, és ma azt àlmodtam, hogy adott egy cetlit amire azt írta, hogy:szükségem van rad! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Igazàból egy elég komoly személyiségū férfiról van szó, baràti tàrsasàgban van benne, 26 éves, de kicsit olyan tàvolsàgtartó mindenkivel. Rengeteget dolgozik és zenél egyébként. Kezdek bele szeretni... És ma ezt àlmodtam, és azt, hogy elköltöztem vele a lakhelyemtõl messzire. Hogy tudhatnàm meg, h tetszem-e neki? És mit jelenthet, hogy ezt àlmodtam? 20/L
2019. jan. 30. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj rá, beszélgess vele, találkozzatok. Aztán kiderül minden.
2019. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arról semmit nem írtál,hogy van esély rá Te is tetszel neki.Ez nekem hulla plátóinak tűnik.Szerintem még nem is nagyon beszélgettetek.Így az álmod a vágyaid kivetülése .Vesd fel neki,hogy álmodtál vele,nem is tudod miért.Az lefalább egy téma.
2019. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt nem írtam, hogy van baràtom és az õ egyik haverja az illetõ... :( szilveszterkor elég sokat beszélgettünk, de nem tudom...
2019. jan. 30. 10:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval kicsit kényesebb a helyzet...
2019. jan. 30. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval tényleg nem beszélgettetek.Tartom az első vâlaszt.Azt meg nem akard kikényszeríteni,hogy pasid van blablabla szöveget.
2019. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mikeXxX ***** válasza:
Bilibe lóg a kezed azt jelenti 😂!
2019. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik vágyálomnak. :)
2019. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!