Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fiatalabbbak néz ki 10-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatalabbbak néz ki 10-15 évvel" hülyeséget elhiszi valaki?

Figyelt kérdés

Amikor ilyet mondanak valakire az nem túlzás valójában? Most őszintén, ilyen nem létezik.


Maximum olyan hogy korodhoz képest jól tartod magad vagy nagyon maximum 5 év az amit tévedni lehet kor megtippelésben.


De 10-15 év csak mesékben van.



máj. 1. 15:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig fiatalabbnak néztek, volt, hogy 26 évesen kiküldtek a dohányboltból (nem volt nálam a személyim).

Most 37 vagyok, általában 25 körülre szoktak tippelni.

Amúgy a szüleim sem néznek ki annyinak, amennyik.

máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Amúgy a szüleim sem néznek ki annyinak, amennyik."


Dettó, anyukámnak szülőin beszóltak annak idején, azt hitték, a tesóm, és anyukám őt küldte maga helyett. 😅

máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Én innen nem egy nővel leveleztem. Nem én mondom, ők mondták. Csak kérdezem, te hogy írnál le külsőre egy 48 éves férfit? Vagy szokásra, gondolkodásra, cselekvésre?
máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt hiszik a 30 40 50 esek vmi tagbaszakadt vénemberek es ha nem annak látják, akkor kezdenek el minuszolni.

A nagyszámokról mindenkinek a vénség ugrik csak be.

máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Van ilyen,nem csak a mesékben,de azt tegyük hozzá hogy az emberek többsége rettenetesen rossz kor tippelő,a másik fele meg udvariaskodik. Ha egy ember nyakát,kezét figyeled, sokkal könnyebben megallapitod mennyi idős körül lehet.
máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
en 20 evet is letagadhatok agyi szinten.
máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Én 30 éves vagyok és rendszeresen 21-23 évesnek néznek. (Küldök képet privátban szívesen.) És nem én adom ezt mások szájába soha sem, hanem heti szinten kapom a meglepődött és őszintén csodálkozó fejeket, amikor újonnan megismert emberek számára valahogy kiderül a korom.


Ez a 10-15 év meg gondolom logaritmikus és időarányos alapon működik. Tehát nem X évvel nézel ki fiatalabbnak, hanem X%-kal a korodhoz képest. 25 évesen 20 évesnek kinézni ugyanazt jelenti, mint 50 évesen 40 évesnek kinézni, mert 20%-kal nézel ki fiatalabbnak. Tehát idősebb korban simán lehet, hogy valaki kinéz 10-15 évvel fiatalabbnak. Akkor is, ha csak 100-ból vagy 30-ból 1 ilyen ember van, akinek nagyon jó az öregedési genetikája és az életmódja.

máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy az átlag alkoholista társkeres proli is ezt fogja érdemtelenül hazudni, annak ellenére még nagyon sok ember valóban van annyira fiatalos, hogy letagadhatna 10-15, de akár 20 évet is. Ez nagyrészt genetika, illetve életvitel kérdése is. Szóval a jelenség nagyon is létező, csak hát nem mindegy hogy kinek is hiszed el. Azért a képek, videóhívások, vagy legkésőbb az élő találkozó magáért beszél :) Még talán annyit, hogy megfigyeléseim szerint akinek a stílusa és gondolkodása fiatalos marad, sokszor pont ők akik testileg is meg tudják őrizni jobban a fiatalos kinézetüket. Bár ha jól sejtem ebben is lehet némi összefüggés, hiszen test és lélek eléggé kölcsönhatásban áll egymással.
máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

számtalanszor megesett már velem, hogy 45+-os nőket, max 30-nak néztem. Az egyik ilyen legdöbbenetesebb eset egy nem olyan ismert valaki volt, aki ilyen CH szegény életmódról csinált videókat facebookon, lényegtelen. Fiatal szőke csaj, a nagyon max az 28 volt, amit tippeltem. Semmit nem beszélt a magánéletéről egyébként, tényleg csak az étrend volt a téma, így még nehezebb volt kikövetkeztetni. Leesett az állam, amikor kiposztolta egyszer, hogy 46. szülinapját ünnepli. Sajnos már nem emlékszem a nevére, szívesen linkelném. De nézd meg mondjuk Kerekes Vicát, na ő simán letagadhat 10-15 évet. Élőben is láttam őt, szóval nem csak a képeken. 40-es években simán lehet hozni egy 30-as kinézetet, de még 50 évesen is sokszor egy késői 30-as szintjét.

Férfiaknál nem láttam ilyen példát mondjuk :D nőknél simán elhiszem.

máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

19. Azért inkább az a gyakoribb, hogy 10 évvel idősebbeknek néznek ki az emberek.

Én 50 évesen sportolok, a 10. emeletre a földszintről hamarabb futok fel mint ahogyan a lift felér. Testre hozom a 25 éves szintemet. Évente járok laborba, minden értékem középen van. Hozzáteszem, semmi mű dolgot nem eszek vagy iszom, ahova csak az időm engedi, gyalog járok. Igen, a genetikám is jó. A korombeli nők néha az anyámnak néznek ki, és nem viccelek. A gondolkodásom komoly a munkáimban, szabadidőmben meg sárkányt eregetek, riddim zenéket csinálok, rap-et hallgatok. A fiatalok imádnak, bármikor partiban vagyok velük bármiben. Szóval van ilyen is mint én.

máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!