Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fiatalabbbak néz ki 10-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatalabbbak néz ki 10-15 évvel" hülyeséget elhiszi valaki?

Figyelt kérdés

Amikor ilyet mondanak valakire az nem túlzás valójában? Most őszintén, ilyen nem létezik.


Maximum olyan hogy korodhoz képest jól tartod magad vagy nagyon maximum 5 év az amit tévedni lehet kor megtippelésben.


De 10-15 év csak mesékben van.



máj. 1. 15:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen jellegű bókra vágyom, szoktam magam 10-15 évvel idősebbnek hazudni. 😅
máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Annak mi értelme?
máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
#22 nekem írtad? (#21 vagyok)
máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
36 évesen, 25 és 30 év között gondolják koromat.:-)
máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Jó, attól hogy valaki fiatalabbnak néz ki a koránál még nem jelent semmit. Pl. nekem csak és kizárólag hátrányt. A korombeli vagy a hozzám korban illő nők észre sem vettek soha. Most meg egy 45 éves nőre ha ránézek, az anyámat látom benne. Ha fiatalabb nőkkel foglalkoznék, akkor meg azzal jönnek hogy öreg vagyok.


Szóval mi a konkrét előnye annak ha valaki 15 évet letagadhat? Szerintem az az igazi, ha pont hogy öregebbnek nézel ki. Már 16 éves korától szexelhet az ember, férfiasan néz ki. Fiatalabbul meg csak kisgyereknek nézik.

máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32 vagyok és simán elvegyülök a középiskolások között.. legtöbbször diáknak is néznek
máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
40 vagyok agyilag 12nek neznek.
máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
33 vagyok lassan. Új munkahelyem van, az egyik kolléga, akit most láttam először, megkérdezte, hogy "hú te még nagyon fiatal vagy, most végeztél a suliban?" Ezt a kérdést rendszeresen megkapom.
máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
40 vagyok és 22-25 èv közötti csajaim vannak
máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

25-ös válaszoló. Azért nem értek egyet a panaszaiddal, mert ez az egyéntől is függ és az, hogy sikertelen vagy a nőknél másnak tudható be, nem csak annak, hogy fiatalnak nézel ki.


Én 30 évesen kinézek 22-24 évesnek, a barátnőm pedig 21 éves. Vagy a szüzességemet 17 évesen veszítettem el. Ez mellett pedig, hogy mondjuk 6-8 évvel fiatalabbnak nézek ki, magas vagyok és sokan jóképűnek mondanak. Nem menőzésből mondom ezt, hanem hogy megértsd az egy dolog, hogy fiatalnak nézel ki te is és én is a korunkhoz képest, de ettől még vannak más dolgok is az életben és nem csak ez az egyetlen határoz meg mindent.

máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!