Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik több együttéléses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik több együttéléses és évekig tartó boldog párkapcsolatban éltek milyen életetek volt?

Figyelt kérdés
Tehát keveset volt egyedül. A kapcsolatai több évig tartottak összeköltözés és házasság is sikerült. Milyen gyerekkorotok volt? Szüleitek jó kapcsolatban éltek? Gyerekként sok barátotok volt?
máj. 1. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

jó gyerekkor, jó viszony a szülőkkel. 46 éve házasok. Sose voltak barátaim, se gyerekkorban se felnőttként.


32 éves koromig nem volt párom. Azóta van ~8 éve, aki immáron a feleségem és a gyerekeim anyja is.

máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viszonylag jó gyerekkor, annak ellenére, hogy nem volt jó kapcsolatom a szüleimmel. De volt pár barátom, meg egy rakás könyvem, akik menedékül szolgáltak.

Szüleimnek olyan kapcsolata volt, hogy emlékeim szerint olyan 7-8 éves koromtól kezdve azt kérdezgettem magamban, hogy miért nem válnak el. 13-14 évesen anyámtól is megkérdeztem, aki azt mondta, hogy "miattatok", vagyis az 5 évvel idősebb tesóm és miattam. Hát... Én őszintén szólva jobban örültem volna neki, ha elválnak, biztos vagyok benne, hogy ezerszer jobb életünk lett volna minden nehézség ellenére is.

Gyerekként tesómnak is és nekem is viszonylag sok barátunk volt. A bátyám most is eléggé társasági, én ezt már kinőttem, de fiatalon mindig is népszerű voltam, meg amúgy most is kedvelnek a közösségekben, csak nekem nincs igényem eljárkálni otthonról. De amíg fiatal voltam, addig viszonylag kiterjedt baráti köröm volt, ami csak bővült, amikor kiszabadultam otthonról (érettségi után egyből). Most már inkább a családdal és a néhány megválogatott baráttal töltöm az időm, így ez nyilván lecsökkent, de a mennyiség nem ment a minőség rovására, sőt. A testvéremnél nem tudok nyilatkozni, de neki nincs házasság, gyerek, semmi, szóval neki van kapacitása több baráti kapcsolatot fenntartani :D

máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerető, de passzív-agresszív apa, nárcisztikus anya. Szar gyerekkor, bántalmazás, nulla önértékelés. Nárcisztikus férj. 12 év. Ébredés. 3 év terápia. Boldog párkaocsolat (4,5 év). Régi minta vissza, jó kapcsolat szabotálása. Utána megbánás, több év magány. Újra terápia, újra kapcsolat azzal, akivel jó volt, de ezúttal sok sebbel. Minketten terápiázunk mellette is, különben elcsesznénk, ami működik.
máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!