Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi is ez a autós dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is ez a autós dolog, hogy akkor szexre céloz vele a férfi?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam ilyesmit. Most lett meg a jogsim és a férfi ismerősöm (újabban elég sokat irogat) azt mondta, hogy kipróbálhatom a kocsiját. Azért váó az érzés, mert nem egy ócska autóról van szó, másfél éve vette, sportautó és elég drága típus. Most akkor célzott rá, hogy szexelni szeretne? Hogy tudnám kideríteni? Mert engem nem érdekelnek ócska szexkapcsolatok, de érdekel mint férfi.
máj. 22. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szóval ha azt hallottad/olvastad, hogy a jobrra tekeredő farok a gatyában nagy és a balra lévő kicsi te azt is elhinnéd? ^^
máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

milyen autó? milyen motorral?

lehet hogy azt se tudod milyen motor van benne, hány köbcenti, lóerő, melyik a hajtott kerék, milyen vezetéstámogató funkciók vannak benne stb...

friss jogsival nagyot lehet perecelni ilyenekkel, nehogy a hirekben legyetek benne hogy romeó és júlia a a feltekeredett a fára

máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már évek óta tudok vezetni.
máj. 22. 19:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Segítenétek végre?
máj. 22. 19:26
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen hülyén mint te nem segít senki és semmi. Érted?
máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

"Most lett meg a jogsim" szóval eddig évekig jogsi nélkül vezettél?

cigány e vagy?

máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ötös, ha nem válaszolsz szívesen, akkor nem ide kell kommentelni.
máj. 22. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Szívesen válaszoltam. Tökelütött idióta vagy.


Amit hallottál az nem egyenlő a tényekkel, de te olyan debil vagy, hogy elhiszed amit hallottál.

máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen josgi nélkül randalirozó cigányok nemrég tekeredtek fel felénk a villanyoszlopra, sajnáltam az e-on villanyszerelőit hogy éjfélkor kellett nekik vissza állitani az elektromos szolgáltatást
máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem dugsz vele és nem jól akkor biztosan nem kellesz neki....
máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!