Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi megnéz egy nőt csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megnéz egy nőt csak úgy, vagy akkor már akarhat is valamit tőle?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nem sutyiban nézi meg magának, hanem úgy, hogy ezt a nő is látja, tehát nem titkolva. Konkrétan a nő szemébe néz, mint aki most figyelt fel valami érdekességre vagy mintha csodálná.

Ezt valaki csinálja csak úgy kedvtelésből, vagy ez egy jelzés a nyitottságra a nő felé?


máj. 1. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon néz valaki, annak nyilván tetszel. Én eddig 4 kollégámnál figyeltem ezt meg extrém módon. Az egyikkel szexkapcsolatom lett, a második randira hívott, a másik kettő meg gondolom előbb-utóbb szintén el fog hívni :D
máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1, hogy nagyon nézne, azt nem mondanám, hanem erőteljesen. Nem tart kényelmetlenül hosszan, de valahogy mégis egy erős szemkontaktust vesz fel ilyenkor. Nem csinálja gyakran. Voltak napok-hetek mikor nem is csinálta.
máj. 1. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, engem ezek a kollégák mindig néznek, szinte bámulnak, rámköszönnek, mosolyognak. De amúgy számít ez? Aki akar tőled valamit, majd kezdeményez. Szemezgetéssel nem lesztek előrébb.
máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy is szokták megnézni az emberek egymást.
máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valaki csinálja kedvtelésből, valaki nem. Veled nőként sose fordult elő, hogy belenéztél nem titkolva egy férfi szemébe?
máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na basszus, már rá sem lehet nézni senkire 🤣😆🤣
máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3, nem számít amúgy, csak az egésznek az indíttatására vagyok kíváncsi.

Ha nem akarok valakitől semmit, akkor nem fogok csábosan a szemébe nézni. Magamban attól még konstatálhatom milyen szuper, tetszhet nekem, de ezt lerendezem magamban.

Ha meg akarok valamit, akkor ahogy írod, ezt már a nézésemmel a tudtára adom és rendszeresen mindig jelét adom, mikor látom, majd aztán jön a randira hívás/egyéb.

Csak mivel ez a férfi csak ritkán veszi elő ezt a tekintetét, nem tudom hova soroljam. Esetleg azt akarhatja, hogy teperjem le én és így jelzi, hogy nem fog ellenállni?

máj. 1. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Ebben azért ne legyél biztos.


Nem a lelkesedésed akarom elvenni, de ennek több oka is lehet

máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5, dehogynem. Csak nem ugyanaz belenézni és csábosan belenézni.
máj. 1. 21:54
 10/13 A kérdező kommentje:
8, mi minden lehet az oka szerinted?
máj. 1. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!